Yeni Zelanda Vize Danışmanlık

Yeni Zelanda Vizesi Danışmanlık Hizmetleri Türkiye

Yeni Zelanda Pasifik Okyanusu’nun kuzeybatısında bulunan bir ada ülkesidir; Kuzey ada ve Güney ada olmak üzere 2 ana ve 700’den fazla küçük adadan oluşmaktadır. Yeni Zelanda’nın yüzölçümü 268.021 kilometrekaredir ve Yeni Zelanda’da tektonik hareketler ve volkanik olaylar nedeni ile çok sayıda yüksek dağlar bulunmaktadır. Ülkenin başkenti Wellington’dır ve en büyük şehri ise Auckland’dır.

Türkiye’den Yeni Zelanda’ya her yıl eğitim amacıyla yaklaşık 100 kişi ve turistik amaçlarla yaklaşık 800 kişi seyahat etmektedir; ancak son yıllarda pandemi etkisiyle bu sayı oldukça düşmüştür. Yeni Zelanda coğrafi çeşitliliğinden dolayı yabancı ülkelerden çok fazla turist çektiği gibi, eğitim kalitesi sayesinde de birçok farklı ülkeden yabancı öğrenciler Yeni Zelanda’da eğitim görmeyi tercih etmektedir.

Vizem.net tüm Yeni Zelanda vize türleri için uzman desteği sağlayan ve son 4 yılda yapılan vize başvurularında elde edilen en yüksek vize onay oranına sahip akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Yeni Zelanda İçin Vize Gerekir Mi?

Yeni Zelanda umuma mahsus pasaport, hususi pasaport, hizmet pasaportu ve diplomatik pasaport olmak üzere tüm pasaport türlerine sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Yeni Zelanda’ya giriş yapabilmeleri için vize istemektedir.

Yeni Zelanda için Vize Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda için vize, fiziken ya da online olarak başvuru yapılması ile alınabilmektedir; ancak pandemi kısıtlamalarından dolayı Temmuz 2022 tarihinden önce Yeni Zelanda vize başvuruları kabul edilmemektedir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan Yeni Zelanda vize başvurularında, başvuru sahibinin vize merkezine gelmesine gerek kalmadan, gerekli evrakların İstanbul merkez ofisine iletilmesi ile başvuru işlemleri uzman danışmanlar tarafından tamamlanabilmektedir.

Vizem.net Üzerinden Yeni Zelanda Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vizem.net üzerinden Yeni Zelanda vize işlemlerinin gerçekleşebilmesi için ilk olarak başvuru sahibinin kişisel durumu ve vize evrakları uzman ülke danışmanları tarafından incelenir, kişinin vize başvurusu için uygun bulunması halinde vize başvuru süreci başlatılır.

Başvuru sahibinin vizeye uygunluğunun incelenebilmesi için Vizem.net çağrı merkezi aranarak ya da Vizem.net’e mail atılarak, Yeni Zelanda vize danışmanı ile iletişime geçilebilmektedir; devamında danışmanın yönlendirilmesi ile birlikte güncel ve geçerli pasaportun ve diğer vize için gerekli evrakların İstanbul merkez ofisine gönderilmesi başvuru için yeterli olmaktadır.

Vizem.net’in çağrı merkezi numarası 0850 241 1868 ve mail adresi ise destek@vizem.net’tir.

Yeni Zelanda Vize Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

Yeni Zelanda vize danışmanlık ücreti kısa süreli vizeler için 25-90 euro, uzun süreli vizeler için 70-160 euro arasında değişmektedir. Danışmanlık ücretleri başvuru sahibinin kişisel koşulları, seyahat amacı, seyahat planı ve alınan hizmet türlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Yeni Zelanda Vize Danışmanlık Hizmeti Neleri Kapsar?

Yeni Zelanda vize danışmanlık hizmetinin kapsamı aşağıda listelenmiştir.

  • Vize için gerekli evrakların incelenmesi ve eksik olan evrakların tamamlanması
  • Gerekli görülen durumlarda dilekçelerin hazırlanması
  • Vize evrakları için yeminli tercüme işlemlerinin yapılması
  • Yeni Zelanda seyahati için ulaşım ve konaklama rezervasyonlarının yapılması
  • Başvuru sahibinin durumuna uygun olarak seyahat sağlık sigortasının yaptırılması
  • Vize başvuru formunun doldurulması ve vize randevusunun alınması
  • Online vize başvurularında çevrimiçi olarak vize belgelerinin yüklenmesi
  • Vize başvurusunu takip ve sorgulama işlemlerinin yapılması

Yeni Zelanda Seyahat Sağlık Sigortası

Yeni Zelanda seyahat sağlık sigortası, yurt dışında yaşanabilecek beklenmedik durumlarda masrafların karşılanması için yapılmaktadır.

Vizem.net danışmanlığında yapılan Yeni Zelanda vizesi başvuruları için tam kapsamlı seyahat sağlık sigortaları 2022 yılı için en iyi fiyat garantisi ile yapılmaktadır. Yeni Zelanda seyahati için sağlık sigortası fiyatları sigorta süresi, yaş, Covid-19 geçmişi ve aşı geçmişine göre değişiklik göstermektedir.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu Doldurma ve Randevu İşlemi

Yeni Zelanda vize başvuru formu doldurma ve randevu işlemleri Vizem.net tarafından başvuru sahibi adına yapılmaktadır.

Vizem.net danışmanlığında yapılan vize başvurularında; Yeni Zelanda vizesi için gerekli evrakların eksik ise öncelikle eksik evraklar tamamlanarak devamında uzman vize danışmanı başvuru sahibi adına online vize başvuru formunu doldurur ve gerekli vize ücretlerini öder. Başvuru sahibinin talep ettiği vize türüne göre gereken durumlarda vize başvuru dilekçesi, sponsor dilekçesi ve vize davet mektubu İngilizce olarak uzman danışmanlar tarafından hazırlanır. Türkçe alınan evrakların ise İngilizce tercümesi Vizem.net aracılığı ile yapılmaktadır.

Vize başvuru sahibinin isteğine göre vize başvuru formu fiziken ya da online olarak doldurulduktan sonra, Vizem.net uzman danışmanları aracı kurumdan vize randevusu alınmaktadır. Yeni Zelanda vizesi için biyometri bilgileri istenmediğinden dolayı başvuru sahiplerinin randevu gününde görüşmeye şahsen katılmalarına gerek yoktur; randevu gününde tüm işlemler vize danışmanı tarafından yürütülerek vize başvuru süreci tamamlanabilmektedir. Başvuru sahibi randevu gününe şahsen katılmak isterse ikamet yerine, seyahat planına ve kişisel tercihlerine göre, tek bir kişi ya da birden fazla kişi için en uygun saat ve tarihte randevu, Vizem.net tarafından danışan adına alınmaktadır.

Yeni Zelanda Vizesi Online Evrak Yükleme

Yeni Zelanda vizesi online evrak yükleme işlemi Vizem.net aracılığı ile yapılabilmektedir. Başvuru sahibinin online başvuru tercih etmesi halinde Vizem.net evrak yükleme işlemlerini danışmanlık hizmeti kapsamında başvuru sahibi adına yapmaktadır.

Online yapılacak vize başvurularında vize için gerekli evraklar kontrol edildikten sonra, belgeler taranır, uygun formata dönüştürülür ve Yeni Zelanda online vize başvurusu için sisteme, uzman danışmanlar tarafından başvuru sahibi adına yüklenir. Vize evraklarının yükleme işlemleri en geç vize randevusundan önceki gün tamamlanır.

Yeni Zelanda Vize Takip ve Sorgulama

Yeni Zelanda vize takip ve sorgulama işlemleri vize başvurusu yapıldıktan sonra başvuru sahibi adına Vizem.net danışmanı tarafından yapılmaktadır. Vizem.net danışmanı vize takip ve sorgulama işlemlerini yaptıktan sonra başvuru sahibine SMS ile durum hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Seyahat süresi boyunca vize takip işlemleri sürdürülmektedir ve vize geçerlilik süresi ile konaklama süresi ile ilgili bilgiler vize sahibine iletilir; vize süresinin bitimine 3 gün kalması halinde vize süresinin bitişi SMS ile başvuru sahibine bildirilir.

Yeni Zelanda Göçmenlik Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Yeni Zelanda’ya göç etmek ve vatandaşlık almak için oturma izninin alınması gerekmektedir ve oturma iznini almak için ise birden fazla yol bulunmaktadır. Yeni Zelanda’da birçok oturum vizesi türü bulunmaktadır; Yeni Zelanda’da oturum vizeleri nitelikli göçmenlere, iş kuran girişimcilere, yatırımcılara, çalışma vizesi hamillerine ve aile birleşimi amacıyla bu kişilerin eş, çocuk ya da ebeveynlerine verilmektedir.

Yeni Zelanda göçmenlik danışmanlık hizmetleri kapsamında, Vizem.net uzmanları Yeni Zelanda’ya göç etmek isteyen kişiler için en uygun başvuru türünü belirleme, gerekli evrakları hazırlama, başvuru ve takip sürecinde başvuru sahibini bilgilendirme gibi konularda hizmet vermekte ve danışanlara Yeni Zelanda göçmenlik prosedürlerinde destek olmaktadır. Vizem.net iş kurma ve yatırım danışmanlığı ile eğitim danışmanlığı hizmetleri de sunmaktadır.

Detaylı bilgi için: 0850 241 1868

Yeni Zelanda Vize Danışmanlığı Hangi İllerden Alınır?

Vizem.net Türkiye’de 81 ilden yapılan Yeni Zelanda vizesi başvurularında danışmanlık ve takip hizmeti sunan bir akredite acentedir. Yeni Zelanda vize danışmanıyla şahsen görüşmek için Vizem.net Ankara ve İstanbul ofisleri ziyaret edilebilmektedir.

Daha fazla bilgi için: 0850 241 1868

Yeni Zelanda Vize Danışmanlık Ankara

Yeni Zelanda vize danışmanlık hizmetleri Ankara’da; Muhsin Yazıcıoğlu Cad., Regnum Sky Tower, No: 57/116, Çankaya adresindeki Vizem.net ofisinden alınabilmektedir. Vizem.net Ankara ofisine 0312 963 1473 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

Yeni Zelanda Vize Danışmanlık İstanbul

Yeni Zelanda vize danışmanlığı İstanbul’dan; Barbaros Mah., Halk Cad., No:8/A, K:2, Palladium Ofis Binası, Ataşehir adresinde bulunan Vizem.net merkez ofisinden alınabilmektedir. Vizem.net İstanbul merkez ofisi ile 0216 706 5586 numarası üzerinden iletişim kurulabilir.

Dilhan Akkaya Yazan: Dilhan Akkaya

Dilhan Akkaya, 2019 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Vizem.net için göçmenlik hukuku ve vize başvuruları alanında danışmanlık vermektedir.

Paylaş: