Bulgaristan Çorlu Vize Başvuru İşlemleri

Çorlu Bulgaristan Vize İşlemleri

Çorlu Bulgaristan vize işlemleri, Çorlu’da ikamet etmekte olan ve Bulgaristan vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yürütülmekte olan vize işlem süreci çeşididir.

Bulgaristan vize takip Çorlu’dan VFS Global üzerinden online takip edilebilmektedir.

Vizem.net, Çorlu ve Tekirdağ Bulgaristan vizesi kapsamında danışmanlık hizmeti veren, son 3 yıl içerisinde başvuru onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Bulgaristan Vize İşlemi Çorlu’dan Nasıl Yapılır?

Bulgaristan vize işlemleri Çorlu’dan, Vizem.net danışmanlığında yapılabilmektedir. Bulgaristan vizesi Çorlu için Vizem.net danışmanlığında yapılduğı takdirde, başvurular merkez ofise gerekli evrakların gönderilmesi ile yapılmaktadır. Bulgaristan vize başvurusu Çorlu kapsamında yapılmakta olan başvurularda parmak izi zorunluluğu olmadığından dolayı başvuru sahibinin şahsen gelmesi gerekmemektedir.

Vizem.net aracılığı ile yapılan vize başvurularında, başvuru formu ve Bulgaristan vize talep dilekçesi danışmanlar tarafından doldurulmaktadır.

Bulgaristan Konsolosluğu Çorlu’da Var Mıdır?

Hayır, Bulgaristan Konsolosluğu Çorlu’da yoktur. Bulgaristan Konsolosluğu’nun Çorlu’daki Hürriyet, Rıhtım Cad. No:13, D:2 adresinde olan merkezi kapanmıştır.

Vize Ön Başvuru Formu

Çorlu’da İkamet Eden Kişiler İçin Yetkili Bulgaristan Aracı Kurumu Hangisidir?

Çorlu’da ikamet eden kişiler için yetkili Bulgaristan aracı kurumu VFS Edirne’dir. Bulgaristan seyahati yapmak isteyen Çorlu’da ikamet eden kişilerin evrakları VFS Edirne’de toplanarak Konsolosluğa iletilmektedir. Bulgaristan seyahati yapmak isteyen başvuru sahiplerinin vize onayı için yetkili merci yalnızca Bulgaristan Edirne Konolosluğu’dur.

Bulgaristan Çorlu Vize Merkezi Adresi Nedir?

Bulgaristan Çorlu Vize Merkezi VFS adresi; Talatpaşa, Birinci Murat Mahallesi, Talatpaşa Caddesi Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Kat:1, 22030/ Edirne’dir.

Çorlu Bulgaristan Vize Başvuru Merkezi Çalışma Saatleri Nelerdir?

Çorlu Bulgaristan vize başvuru merkezi çalışma saatleri, pazartesi ve cuma günleri arası 08.30- 12.00 ve 13.00- 14.30 şeklinde olmaktadır. Çorlu Bulgaristan vize başvuru merkezi cumartesi ve pazar günleri hizmet vermemektedir.

VFS Çorlu Bulgaristan Vize Başvuru Merkezi Üzerinden Nasıl Randevu Alınır?

VFS Çorlu Bulgaristan vize başvuru merkezi internet sitesi üzerinden, e-mail ve şifre belirlenerek hesap oluşturduktan sonra alınmaktadır. Bulgaristan vizesi için hafta içi her gün 09.00- 13.00 saat aralığında randevu verilmektedir.

Çorlu’da Yapılacak Başvurular İçin Bulgaristan Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Çorlu’da yapılacak başvurular için Bulgaristan vizesi için gerekli belgeler aşağıda listelenmiştir.

  • Vize başvuru formu
  • 1 adet biyometrik fotoğraf
  • Konsolosluk adına bankaya yatırılmış vize harç bedelinin orijinal dekontu
  • Otel rezervasyonları
  • Seyahat masraflarının nasıl karşılanacağını gösteren belge
  • Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • 3 aylık maaş bordrosu
  • Pasaport
  • Seyahat sağlık sigortası

Bulgar vizesi başvuru evrakları çalışma durumu, gidiş amacı ve konaklama gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. VFS Bulgaristan vizesi için gerekli evraklar sekmesinde çalışma durumuna göre kırılım yapılmalıdır.

Vize Ön Başvuru Formu

Bulgaristan Vize Takip İşlemleri Çorlu’dan Nasıl Yapılabilir?

Bulgaristan vize takip işlemleri Çorlu’dan D tipi vizeler için, onay sonrası e-mail güncellemesi alınarak takip edilmektedir. D tipi vizeler online olarak takip edilememektedir.

Bulgaristan konsolosluğu Çorlu vize takip işlemleri C tipi vizeler için, e-mail sistemi yerine, çevrimiçi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. BG Vize takip C tipi için VFS Global’in internet sitesi ziyaret edilmelidir.

Paylaş: