Bulgaristan VIP Vize Başvurusu

Bulgaristan VIP Vize Türleri ve Başvuru Süreçleri 2023

Bulgaristan VIP vize hizmeti, vize merkezlerinde özel odalarda alınan, bazı şubelerde ikamet iline göre kurye ile evrakların toplanmasını sağlayan hizmet türüdür.

VIP vize danışmanlık hizmetleri, Bulgaristan vize başvurusu için randevu alınırken, ilgili akredite acentenin internet sitesi üzerinden talep edilebilmektedir.

VIP vize hizmetinin, Bulgaristan Konsolosluğu ile veya Konsolosluğun onay süreci ile ilgisi bulunmamaktadır. VIP vize hizmeti, vize başvuru merkezleri ve akredite acentelerin ekstra ücret talep ederek sağladığı hizmettir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Bulgaristan VIP Vize Uygulaması Hangi Vize Başvuru Merkezlerinde Bulunur?

Bulgaristan VIP vize uygulaması sağlayan vize başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

  • VFS Global vize başvuru merkezi
  • Vizem.net Bulgaristan vize başvuru merkezi

VFS Global VIP Vize Uygulaması

VFS Global vize başvuru merkezi aracılığı ile alınan VIP vize uygulamasında, özel odalarda ücretsiz ikramlar ve fotokopi, çıktı alma, SMS, kurye hizmeti, fotoğraf işlemleri dahil başvuru yapılmaktadır. VFS Global aracılığı ile VIP vize ücreti 60 Euro’dur.

Vizem.net VIP Vize Uygulaması

Vizem.net vize danışmanlık merkezi aracılığı ile başvuralan VIP vize uygulaması kapsamındaki hizmetler aşağıda listelenmiştir.

  • Gerekli evrakların kurye aracılığı ile toplanması
  • Danışmanlar yardımıyla başvuru formu ve dilekçe hazırlanması
  • Başvuru sürecindeki tüm aşamaların SMS ile bilgilendirilmesi
  • Saha danışmanlarının refakati ile biyometri işlemlerinin tamamlanması
Vize Ön Başvuru Formu

Ayrıca başvuru sahibinin ikamet ili farketmeksizin, Bulgaristan vizesi için gerekli evrakları Vizem.net merkez ofisine posta yoluyla veya elden teslim edebilme imkanı bulunmaktadır.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Bulgaristan VIP Vize Kaç Günde Çıkar?

Bulgaristan VIP vize uygulaması başvurunun onay sürecini değiştirmemektedir. VIP vize uygulamasındaki vize değerlendirme süresi Türkiye’de bulunan Bulgaristan Konsoloslukları ve Büyükelçiliklere göre ortalama 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Bulgaristan’a gidecek kişilerin acil Bulgaristan vizesi başvurusunda bulunup, vize süresini kısaltmak istiyorlar ise hızlı Bulgaristan vize uygulamasından başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

VIP Vize Başvuru ile Evraksız Bulgaristan Vizesi Alınabilir Mi?

Hayır, VIP vize başvuruları ile evraksız Bulgaristan vize alınmamaktadır ve evraksız başvuru yapılabilecek herhangi bir vize türü bulunmamaktadır.

Başvuru sahibinin evraksız Bulgaristan vizesi veya eksik evrak ile Bulgaristan vizesi başvurusunda bulunduğu durumlarda, vize başvurusu ret ile sonuçlanmaktadır.

VIP Vize Başvurusu ile Garantili Bulgaristan Vizesi Alınabilir Mi?

Hayır, VIP vize ile garantili Bulgaristan vizesi alınamamaktadır. VIP vize başvurusunun vize onayına herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Garantili Bulgaristan Vizesi Nasıl Alınır?

Olumlu sonuçlanması istenilen Bulgaristan vize başvurularında doğru ve kanıtlanabilir evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir ancak başvurunun karar yetkisi yine ilgili Konsolosluğa aittir ve %100 garanti verilememektedir.

Vize Ön Başvuru Formu

Vizem.net, 2017- 2021 yılları arasında %98,2 onay oranı ile Bulgaristan vize onay oranı en yüksek akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Bulgaristan VIP Vize Ücreti Ne Kadardır?

Bulgaristan VIP vize uygulaması VFS Global vize merkezi aracılığı ile 60 Euro, Vizem.net vize danışmanlığı aracılığı ile İstanbul ve Ankara için 35 Euro’dur.

Paylaş: