Hollanda Antalya Konsolosluğu

Hollanda Antalya Konsolosluğu | Nederlands Honorair Consulaat

Hollanda Antalya Konsolosluğu fahri konsolosluk statüsünde hizmet vermektedir.

Fahri konsolosluk, hem konsolosluk işlemleri ile ilgilenen hem de ülkeler arası ticari ilişkilerin güçlendirilmesi için görevli olan konsolosluktur. Antalya Hollanda Fahri Konsolosluğu, Türkiye’de bulunan Hollanda dış temsilciliklerinden biridir.

Antalya'da Hollanda Konsolosluğu Var Mıdır?

Antalya’da Hollanda Konsolosluğu vardır ve fahri konsolosluk statüsünde hizmet vermektedir.

Antalya Hollanda Fahri Konsolosu Kimdir?

Antalya Hollanda Fahri Konsolosu, Kamil Savaş Titiz’dir.

Antalya Hollanda Konsolosluğu Adresi Nedir?

Antalya Hollanda Konsolosluğu adresi; Aspendos Bulvarı, No:37, Antalya’dır.

Antalya Hollanda Fahri Konsolosluğu İletişim Numarası Nedir?

Antalya Hollanda Fahri Konsolosluğu iletişim numarası; + 90 (242) 321 13 47’dir.

Antalya Hollanda Konsolosluk Mail Adresi Nedir?

Antalya Hollanda Konsolosluk mail adresi; titiz@nedconsulantalya.com.tr’dir.

Antalya Hollanda Konsolosluk Hizmetleri Nelerdir?

Antalya Hollanda Konsolosluğu, Türkiye’de Antalya ve çevresinde yaşayan Hollanda vatandaşları için hukuk, eğitim, sağlık, ekonomik ve sosyal alanlarda ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Hollanda Konsolosluğu Antalya’da yaşayan Hollanda vatandaşlarının yapması gereken nüfus kaydı, doğum ve ölüm, evlilik, aile cüzdanı, ehliyet, pasaport ve vergi işlemleri gibi resmi durumlarda yetkiye sahiptir.

Hollanda Vize Başvurusu Antalya Konsolosluğu'ndan Yapılabilir Mi?

Hayır, Hollanda vize başvurusu Antalya Konsolosluğundan yapılamaz; Hollanda Fahri Konsolosluğu Antalya vize işlemleri için yetkiye sahip değildir.

Kısa süreli Hollanda vize başvuruları, Hollanda vize başvuru merkezlerine ya da akredite acentelere yapılırken; uzun süreli Hollanda vize başvurularının İstanbul Hollanda Başkonsolosluğu ya da Ankara Hollanda Büyükelçiliği aracılığı ile yapılması gerekmektedir.

Hollanda Vizesi Antalya'dan Nasıl Alınır?

Hollanda vizesi kısa süreli Hollanda vizeleri için Antalya'da bulunan vize başvuru merkezine şahsen ya da akredite acenteler aracılığıyla yapılan başvuru sonucunda alınabilir. VFS Global’in Antalya Hollanda vize başvuru merkezi, Yeşilbahçe Mahallesi, 1480. Sokak, Ülker Apartmanı, No: 42/B, Muratpaşa, Antalya adresindedir.

Uzun süreli Hollanda vize başvuruları İstanbul'da ya da Ankara'da bulunan Hollanda konsolosluklarına şahsen başvuru yapılarak alınabilmektedir.

Antalya'dan Hollanda vizesine başvuru merkezlerinden başvuracak kişilerin son 5 yıl içinde almış oldukları bir Schengen vizeleri var ise gerekli vize evraklarını akredite danışmanlık şirketi Vizem.net'in İstanbul'da bulunan ofisine göndermeleri Hollanda C tipi vize işlemlerinin tamamlanması için yeterlidir.

Detaylı bilgi için: 0850 241 1868

Elif Güzhan Yazan: Elif Güzhan

Elif Nur Güzhan, 2019 yılında giriş yaptığı Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dilbilimi okuyor, 2021 yılından beri Vizemnette yazarlık ve editörlük yapıyor.

Paylaş: