İngiltere Bursa Konsolosluğu

İngiltere Konsolosluğu Bursa - British Consulate

Türkiye’deki İngiltere dış temsilcilikleri; Ankara, İstanbul, İzmir, Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Antalya’da bulunmaktadır; Bursa’da ise İngiltere dış temsilciliği bulunmamaktadır.

Vizem.net Bursa ve yakın çevresinden yapılan İngiltere vize başvuruları için Bursa vize başvuru merkezi üzerinden danışmanlık ve takip hizmeti veren akredite bir kuruluştur.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

İngiliz Konsolosluğu Bursa'da Bulunur Mu?

İngiliz Konsolosluğu Bursa’da bulunmamaktadır.

İngiltere Vize Başvurusu Bursa'dan Nasıl Yapılır?

İngiltere vize başvuruları Bursa’dan sadece yetkili aracı kurumun vize başvuru merkezinden şahsen veya akredite acenteler aracılığıyla yapılabilmektedir. İngiltere vizesi Bursa başvuruları için gerekli olan evrakların teslimi online olarak yapılabilmektedir ve biyometri işlemleri için dış temsilcilik tarafından yetkilendirilen aracı kurumdan randevu alınmalıdır. Bursa’dan İngiltere vizesi için başvuruda bulunacak kişilerin İngiltere vizeleri için yetkili kurum olan TLS Contact’in Bursa’da bulunan vize başvuru merkezine parmak izi kaydı vermeleri gerekmektedir.

Vizem.net akredite acentesi, Türk vatandaşlarına İngiltere vize başvuruları esnasında online form doldurma ve evrak yükleme işlemleri için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bursa İngiltere Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Bursa İngiltere vize başvuru merkezi; Sheraton Bursa Hotel, Odunluk Mah., Akpınar Cad., 16110, Nilüfer adresinde bulunmaktadır.

Bursa İngiltere Vize Başvuru Merkezi Nilüfer Adresine Nasıl Gidilir?

Bursa İngiltere vize başvuru merkezi olan Sheraton Bursa oteli, Nilüfer ilçesinde merkezi bir konumda, Akpınar Caddesi üzerinde bulunmaktadır; çevresinde CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ve Sur Yapı Marka AVM yer almaktadır. Bursa İngiltere vize başvuru merkezine gitmek için; metro 2 hattı ile 6/F-D, 92, B/43 ve E/13 otobüs hatları kullanılmaktadır.

Bursa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Bursa İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti, Vizem.net üzerinden alınabilmektedir. Bursa ve çevre illerde yapılan İngiltere vize başvuru işlemleri için Vizem.net akredite acentesi, Brexit süreci sonrasında güncellenen vize ve göçmenlik sistemi kuralları uyarınca uzman danışmanları ile danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

VZM Group aracılığı ile Türkiye’den yapılan vize başvurularında, İngiltere vizesi online başvuru ve çevrimiçi belge yükleme işlemleri uzman ülke danışmanları tarafından yapılmaktadır.

Vizem.net’in Bursa ofisi; Hürriyet Mah., 1. Hürriyet Cad., No:81-85, Osmangazi adresinde bulunmaktadır. Vizem.net Bursa ofisi telefon numarası; 0224 322 05 12’dir. Vizem.net Bursa ofisi mail adresi; bursa.ofis@vizem.net’dir.

Türkiye’de İngiltere Konsolosluğu Hangi İllerde Bulunur?

Türkiye’deki İngiltere dış temsilcilikleri aşağıda sıralanmıştır.

  • İngiltere Büyükelçiliği Ankara
  • İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu
  • İzmir İngiliz Konsolosluğu
  • Antalya İngiltere Viskonsüllüğü
  • Bodrum İngiltere Fahri Konsolosluğu
  • Fethiye İngiltere Fahri Konsolosluğu
  • Marmaris İngiltere Fahri Konsolosluğu

Türkiye bulunan İngiltere dış temsilcilikleri vize başvurularını doğrudan kabul etmemektedir; İngiltere Konsolosluğu vize işlemleri sadece aracı kurumlar üzerinden yapılabilmektedir. Türkiye’den yapılan İngiltere vize başvuruları online olarak Gov.Uk sitesinden ya da akredite acenteler aracılığı ile yapılmaktadır ve biyometrik veri kaydı işlemleri için aracı kurum yetkilendirilmiştir.

Utku Urfa Yazan: Utku Urfa

Utku Urfa graduated from Trakya University in 2020 with a bachelor's degree in Translation and Interpreting. After taking the role of both the copywriter and content editor at vizem.net in July 2021, Utku is currently working as EU Area Senior Consultant since July 2022.

Paylaş: