İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi 2022

İngiltere Vizesi; İngiltere’ye iş, ziyaret, seyahat, eğitim gibi çeşitli sebeplerle gidecek olan kişilerin ülkeye giriş yapmak için almak zorunda oldukları izin belgesidir. İngiltere’ye seyahat edecek olan T.C vatandaşları İngiltere vizesine sahip olmalıdır.

Bordo, Gri ve Yeşil pasaport sahipleri İngiltere’ye gitmek için vizeye tabiyken; Diplomatik (siyah) pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak süreler ile İngiltere’ye vizesiz girme hakkına sahiptirler.

İngiltere’ye hangi ülkeden giriş yapılacağına, İngiltere’ye gidiş sebebine, kalma süresine ve kişisel koşullara bağlı olarak başvuru yapılacak İngiltere vizesi türü değişiklik göstermektedir. Tüm vize başvuruları için vizem.net Türkiye’de en iyi danışmanlık hizmeti veren ve 2018 ve 2020 yıllarında en yüksek başvuru onaylanma oranına sahip akredite acentedir.

İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere vize başvurusu yapılmadan önce başvuru sahiplerinin gidiş amaçları doğrultusunda başvuru yapacakları vize türünü bilmeleri gerekmektedir. Çalışma vizeleri, öğrenci vizeleri, ziyaretçi vizeleri gibi çeşitli İngiltere vizesi türleri bulunmaktadır. İngiltere vize türleri aşağıda listelenmiştir:

İngiltere Vize Türleri ve Başvuru Amaçları

İngiltere vize türleri bakımından Schengen ülkelerine kıyasla daha komplike ve detay içermektedir. Aşağıda başvuru amaçları doğrultusunda İngiltere vize türlerine yer verilmiştir.

 1. İngiltere Çalışma Vizeleri
  Tier 1 Vizesi: Yatırımcı, girişimci, ender yetenek, lisansüstü girişimci vizeleri olarak 4 ayrı Tier 1 çalışma vizesi türü bulunmaktadır.

Tier 2 Vizesi: Yüksek nitelikli çalışanlar, din adamları, lisanslı sporcular ve şirket içi transfer vizeleri olarak 4 ayrı kategoriye ayrılmaktadır. Bu vize türünde özellikle İngiltere’de çalışmaya gidilen şirketin bir sponsorluk lisansına sahip olması gerekmektedir. Tier 2 çalışma vizesi türünde başvuru esnasında bulunması gereken en önemli belge COS belgesidir. COS belgesi başvuru yapan bireye işvereni tarafından gönderilen bir sponsorluk sertifikasıdır.
Tier 5 Geçici Çalışma Vizesi: Uluslararası sözleşmeli işçiler, öğrenci değişim programları, din görevlileri, yetenek ve spor dalları, vakıf ve hayır kurumu çalışanları olarak farklı kategorilere ayrılmaktadır. Tier 5 çalışma vizeleri kısa dönemli çalışma vizeleridir.
Ankara Antlaşması Vizesi: Ankara Antlaşması (ECAA), Türk vatandaşlarının İngiltere’ye iş kurmak veya işçi olmak için yerleşmelerine izin veren bir antlaşmadır.

 1. İngiltere Öğrenci Vizeleri
  Tier 4: Tier 4 genel öğrenci vizesi olarak bilinen bu vize türü tier 4 çocuk öğrenci vizesi olarak güncellenmiştir. İngiltere’de eğitim almak isteyen 16 yaşını doldurmuş çocuk öğrencilerin başvurabileceği bir vize türüdür.
  Genel Öğrenci Vizesi: İngiltere’ye lisans, yüksek lisans ve doktora yapmaya gitmek isteyen bireylerin başvuru yapabileceği vize türüdür. Kısa Süreli Öğrenci Vizesi: Dil okulları, kısa süreli eğitim kursları gibi eğitimlere katılmak isteyen bireylerin başvurması gereken vize türüdür.
 2. İngiltere Ziyaretçi Vizeleri
  İngiltere Turist Vizesi: Genel ziyaretçi vizesi olarak bilinen turist vizesi; aile ziyareti, iş seyahatleri, tıbbi tedaviler için kısa süreli ziyaretlerde tercih edilmesi gereken vize türüdür.

İngiltere Vizesine Nasıl Başvurulur?

İngiltere vize başvurusu yapacak bireylerin öncelikle seyahat amacının vize türlerinden hangisi ile uyumlu olduğunu belirlemeleri gerekmektedir. Sonrasında ilgili vize türü için gerekli evrakların vizem.net merkez ofisine şahsen getirilmesi ya da postalanması gerekmektedir.

İlgili danışman evrak kontrolünü gerçekleştirir bulunuyorsa eksik evrakların tamamlanmasında başvuru sahibine yardımcı olur. vize harcının ödenmesinin ardından. Başvuru sahiplerine gereken evrakların beyanı ve parmak izi alınması için için bir randevu tarihi verilmektedir. Bu tarihte saha ekibinden bir danışman vize başvuru sahibine aracı kurumdaki parmak izi be evrak beyanı işlemlerinde refakat eder. Süreci hızlandırır.
Bilgi ve Başvuru için: 0850 241 1868

İngiltere Vize Evrakları

İngiltere Vize Evrakları Nelerdir?

İngiltere vize evrakları başvurulan vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak en temelde, sunulan belgeler ile İngiltere’de ikamet edilecek süre boyunca bireyin hiçbir devlet fonuna başvurmadan kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek finansal yeterliliğe sahip olduğunu kanıtlaması gerekmektedir.

Ayrıca bireyin İngiltere vize süresi dolduğu taktirde ülkeyi terk edeceğine dair kesin ve net belgeler sunması gerekmektedir. Aksi taktirde İngiltere Konsolosluğu vize talebini reddetmektedir. İngiltere vize başvurusu evrakları aşağıda listelenmiştir:

 • Online başvuru formunun çıktısı
 • Vize harcının yatırıldığına dair dekont
 • En az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaport
 • İngiltere vizesi fotoğrafı
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Vize talep dilekçesi
 • Detaylı seyahat ve konaklama bilgiler ile dokümanları
 • Finansal yeterliliğin kanıtlanmasını sağlayacak banka hesap dokümanları

Yukarıda verilen belgeler bütün İngiltere vizesi başvurularında talep edilen genel belgelerdir. Ancak vize türüne ve başvuru yapacak bireylerin statülerine bağlı olarak istenen evraklar daha detaylı ve fazla olacaktır.

Örneğin bir çalışma vizesi başvurusunda bulunacak bireyin sponsor işverenine ait detaylı bilgileri içeren dokümanları, bir çalışma sertifikası olan COS belgesini, detaylı finansal durumunu ve daha birçok kriteri karşıladığını gösteren belgeleri sunması gerekmektedir. Online başvuru sürecinde verilen İngiltere vize randevu tarihi ve saatinde vize başvuru merkezine gidilerek istenen İngiltere vize evraklarının ve detaylı belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Formu

İngiltere Vize Başvuru Formu

İngiltere Konsolosluğun İngiltere Vize başvurularını direkt olarak kabul etmemektedir. İngiltere vize başvuruları aracı kurum ya da akredite acenteler üzerinden gerçekleşmektedir. İngiltere vize başvuru formu aracı kurum web sitesi üzerinden online olarak doldurulabilmektedir.

Başvuru formunda eksik ya da yanlış bilginin bulunması başvurunun reddedilmesi ile sonuçlanabileceğinden doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır. Vizem.net aracı kurum ile doğrudan çalışmakta ve kurumsal ve bireysel tüm vize başvuruları için danışmanlık ve takip hizmeti sunmaktadır.

Kısa süreli turistik seyahatler için yapılacak İngiltere ziyaretleri için VAF1A İngiltere vize başvuru formu buradan indirilebilir.

Vizem.net üzerinden istenirse sadece İngiltere vize başvuru formu doldurma ve randevu alma hizmetleri alınabilir. Sadece bu hizmetleri satın almış başvuru sahibi başvurusunu kendi tamamlamalıdır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

İngiltere Vize Başvuru Merkezi

Aracı kurum olarak çalışan İngiltere vize Başvuru merkezi Türkiye’de 7 ilde hizmet vermektedir. Bu iller Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, Bursa, İzmir ve Gaziantep’tir.

Başvuru merkezlerinin görevi; başvuru sahiplerinin evraklarını İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu’na iletmektir. Başvuru merkezlerinin herhangi bir değerlendirme yapma ya da vize başvurusunu karara bağlama yetkisi bulunmamaktadır. Başvuru sahiplerinin şahsen başvuru merkezlerinde bulunması gerekmektedir.

Vizem.net Türkiye’nin 81 ilinden gerçekleşecek başvuruları kabul etmektedir. İstanbul merkez ofisinde gerekli evrak kontrolü sağlanıp başvuru formu ve istenilen dilekçeler hazırlandıktan sonra saha ekibinden bir danışman başvuru sahibine en yakın vize başvuru merkezinde refakat eder. Başvuru sonucunda alınan pasaportu tekrar başvuru sahibine iletir.

İngiltere Vize Fiyatları

İngiltere Vize başvuru harcı her vize türüne göre değişmektedir. Vize başvuru sürecinde ödenmesi gereken ücretler; vize harcı ve İngiltere vizesi için aracı acente olan TLS Contact’a ödenecek servis hizmeti ücretidir.

Tüm vize başvuruları için ödenmesi gereken servis hizmeti ücreti 215 TL’dir. Vize harcının ve servis ücretinin ödenmesi ile vize alınması garanti edilmemektedir. Herhangi bir vize reddi durumunda vize harcı ve servis ücreti iadesi yapılmamaktadır. Aşağıda güncel İngiltere vize fiyatları verilmiştir.

Vize TürüVize Harç Ücreti
6 aylık vize başvurusu130 $
2 yıllık vize başvurusu495 $
5 yıllık vize başvurusu896 $
10 yıllık vize başvurusu1124 $
6 aylık kısa süreli dil okulu vize başvurusu133 $
11 aylık kısa süreli dil okulu vize başvurusu254 $
Tier 4 uzun süreli öğrenci vize başvurusu476 $

Vizem.net İngiltere vize fiyatları alınan hizmete göre değişmektedir. Kişisel duruma uygun İngiltere vize fiyatını öğrenmek için: 0850 241 1868

İngiltere Vize Şartları Nelerdir?

İngiltere vizesi almak için başvuru sahibinin aşağıda verilen İngiltere vize şartlarını karşılıyor olması gerekmektedir.

Başvuru sahibinin öncelikle en az 6 ay geçerliliği bulunan bir T.C pasaportunun bulunması gerekmektedir. İngiltere vizesine başvuracak bireyler;

 • Seyahat süresi boyunca harcama yapabileceği yeterli bütçeye sahip olmalıdır
 • Vize türü ve seyahat süresi ile orantılı bir şekilde banka hesabında para bulundurmalıdır
 • Başvuracağı vize türünün gereksinimlerini, niteliklerini karşılamalıdır
 • Detaylı dokümanlar ile istenen belgeleri eksiksiz hazırlamalıdır

İngiltere vizesine 18 yaşını doldurmuş her birey başvuru yapma hakkına sahiptir. 18 yaşından küçük bireylerin başvuruları bir yetişkin eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

İngiltere Vize Randevusu Nasıl Alınır?

İngiltere vize randevusu gerekli dokümanların online olarak yüklenmesinden sonra aracı kurum tarafından verilmektedir.

Vizem.net aracılığı ile yapılan başvurularda İngiltere vize randevusu ilgili danışman tarafından alınır ve randevu tarihinde saha ekibinden bir danışman başvuru sahibine aracı kurumda rehberlik eder. Eksik evrak kontrolü önceden yapıldığı için aracı kurumda 15 dakika içerisinde başvuru tamamlanmış ve parmak izi verilmiş olmaktadır.

İngiltere Vize Danışmanlık İşlemleri

Vizem.net kurumsal olarak İngiltere vize danışmanlık hizmeti veren Türkiye’deki en iyi TURSAB kayıtlı akredite acentedir. Tüm başvuru deneyimli danışmanlar tarafından takip edilip püf noktalara dikkat edilerek yönetilmektedir. Bu yüzden vizem.net danışmanlığında başvurulmuş ve ret ile sonuçlanan vize oranı çok düşüktür.

Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere vizesi hakkında danışmanlarımıza sıkça sorulan sorular aşağıda yanıtlanmıştır. Diğer sorular ve detaylı bilgi için 0850 241 1868’i arayabilirsiniz.

İngiltere Vize Fotoğraf Ölçüsü Nasıl Olmalıdır?

İngiltere vizesi için 2 adet biyometrik fotoğrafa ihtiyaç duyulmaktadır. İngiltere vize fotoğraf ölçüsü 35x45 mm olmalıdır.

İngiltere Schengen’e Dahil Midir?

İngiltere Schengen ülke birliğine dahil değildir. Schengen vizesi ile İngiltere’ye giriş yapılamadığı gibi İngiltere vizesi ile de Schengen ülkelerine giriş yapılamamaktadır.

İngiltere Vize Mülakatında Sorulan Sorular Nelerdir?

İngiltere vize mülakatı her vize türü için geçerli değildir. Bazı vize başvurularında başvuru sahibinin yanlış vize türüne başvurduğu düşünülürse veya eksik ve yetersiz evrak sunduğu görülürse bir “güvenlik mülakatı” olarak İngiltere’deki yetkililerle birkaç dakikalık bir online görüşme gerçekleştirilir.

Bu görüşme esnasında beyan edilen evraklara yönelik sorular sorulmaktadır. Başvuru sahiplerinin sorulan bu sorulara kendilerinden emin başvuru evraklarını destekleyici ve hızlı cevap vermeleri önemlidir.

İngiltere Vizesi için Hesapta Ne Kadar Para Olmalıdır?

İngiltere vizesi banka hesap dökümü konusu çok sık sorulan sorular arasındadır. Bazı vize türleri için banka hesabında belirli bir süre ile tutulan belirli miktarlarda para gerekir. Örneğin Tier 2 ve Tier 5 çalışma vizeleri başvurusunda bulunmak için en az 90 gün süreyle tutulan 945£ miktarında paranın banka hesabında bulunduğuna dair dekontlar sunulmalıdır.

Ancak genel vize başvuruları için vize türü ve seyahat tarihine bağlı olarak banka hesabında bulunması gereken para miktarı değişiklik gösterir. Bu miktar seyahat masraflarının tamamını karşılayacak miktarda olmalıdır.

Ancak para kaynağının açıklanamadığı ve seyahat planına göre çok yüksek miktarlarda para bulunan banka hesapları vize başvurusu için sorun teşkil edebilir. Bu yüzden banka hesabında bulunan para miktarı göze batacak seviyede yüksek olmamalıdır.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

2020 yılında Covid-19 salgını sebebiyle vize çıkma süreleri uzasa da 2021 yılı itibariyle normale dönmüştür.

İngiltere vizesi çıkma süresi vize türüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 6 aylık turistik İngiltere vizesi sonuçlanma süresi genel olarak 15 iş günüdür. Vizem.net aracılığı ile yapılan başvurularda İngiltere vizesi ortalama 11 iş gününde alınabilmiştir.

İngiltere Vizesi için Hızlı İşlem Mümkün Müdür?

Express İngiltere vizesi almak mümkündür. Ek ücretlerle 24 saatte sonuçlanan Süper Express İngiltere vizesi ve 3-4 gün içerisinde sonuçlanan Express İngiltere vizesi hizmetleri bulunmaktadır.

Express ve süper express İngiltere vize hizmetinden faydalanılabilmesi için İngiltere vizesi için gerekli evrakların eksiksiz olması gerekmektedir. Bu hizmetlerden faydalanılıyor olması vize sonucuna etki etmez.

İngiltere Vizesi için Belgeler İngilizce Mi Olmalıdır?

Vize talep dilekçesi İngilizce yazılmak zorundadır. Bunun dışında sunulacak evraklarda İngilizce olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Vizem.net danışmanlığında yapılan başvurular için vize talep dilekçesi başvuru sahibinin durumuna uygun şekilde düzenlenmektedir.

İngiltere Vizesi için Sağlık Sigortası Gerekiyor Mu?

İngiltere vizesi için sağlık sigortası bulunması zorunluluğu yoktur. Schengen ülkeleri için geçerli olan seyahat sağlık sigortalarının İngiltere’de geçerliliği yoktur.

İngiltere Vizesi ile Nereye Gidilir?

İngiltere vizesi ile Dublin hariç Birleşik Krallık bünyesinde bulunan bütün ülkelere giriş yapılabilmektedir. Multi özellikli vize ile İngiltere üzerinde tüm bu Birleşik Krallık ülkelerine giriş sağlanabilir.

Yani İngiltere vizesi ile İngiltere, Galler, Kuzey İrlanda, İskoçya toprakları ziyaret edilebilir. İngiltere vize başvurusu aslında bir Birleşik Krallık vize başvurusu olarak tanımlanabilir.

İngiltere Vize Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Şahsi yapılacak başvurularda İngiltere vize sorgulama aracı kurum web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Online olarak İngiltere vize başvurusunun gerçekleştirilmesinin ardından mevcut e-posta adresine başvuru takibinin gerçekleştirilebileceği bir mail gönderilmektedir. Mail adresinin doğru olarak girilmesi başvuru takibinin yapılabilmesi açısından önemlidir.

Gelen maildeki adrese tıklayarak belirlenen şifre ile oluşturulan hesaba giriş yaptıktan sonra vize sorgulama işlemi yapılabilmektedir.

Şahsen yapılan başvurularda İngiltere vize sonucu başvuru sahibine mail yoluyla ulaştırılmamaktadır. Fakat başvurunun hangi aşamada olduğu belirtilmemektedir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan İngiltere vize sorgulama işlemi online olarak başvuru sorgulama sekmesi tıklandıktan sonra gerekli bilgilerin girilmesiyle yapılabilir. Ayrıca 5 aşamalı SMS akışı ile başvurunun süreçleri başvuru sahibine düzenli olarak gönderilmektedir.

Birleşik Krallık Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Türkiye’de 7 adet Birleşik Krallık vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Bu merkezler Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Adana, Antalya ve Gaziantep’tir.

Kişi ikamet iline göre en yakın ildeki vize başvuru merkezine gelmekle yükümlüdür. Daha önceden alınmış Birleşik Krallık vizesi olan başvuru sahipleri de her başvuru için tekrar aracı kurum ofislerini şahsen ziyaret etmek zorundadır.

Vizem.net üzerinden ikamet ili fark etmeksizin 81 ilden başvuru gerçekleştirilebilir.

İngiltere Vize Sonucunu Öğrenme Süreci Nasıl Gerçekleşir?

Vize sonucu bütün başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra pasaportun tekrardan teslim alındığı tarihte öğrenilebilir. Şahsi yapılan başvurularda vize sonucu herhangi bir mesaj ya da mail yoluyla iletilmemektedir.

Vizem.net üzerinden yapılan başvurularda pasaport saha ekibi tarafından aracı kurumdan alınmaktadır. Pasaport alındıktan sonra vizenin sonucu, vize süresi gibi bilgiler başvuru sahibine SMS atılmaktadır. Ayıca online olarak İngiltere vize sonucu vizemnet üzerinden yapılabilmektedir.

İngiltere Vize Süresi Ne Kadardır?

İngiltere vize süresi vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Turistik vizeler ilk başvurular için 6 aylık olarak alınmalıdır. Sonrasında 2 yıllık, 5 yıllı ve 10 yıllık vize süresi bulunan vizeler için başvuru yapılabilir.

İngiltere Vizesi Kaç Lira?

İngiltere vizesi şahsi yapılan başvurular için aracı kuruma USD olarak ödenmektedir. Vizem.net aracılığı ile yapılan başvurularda TL ödeme imkanı bulunmaktadır. Vize ücretinin TL karşılığı o günkü Garanti BBVA satış kurundan hesaplanır.

Vize ücreti başvurulacak vize türüne ve alınacak hizmetlere bağlı olarak değişmektedir 2022 yılı için 6 aylık İngiltere vizesi tüm hizmetler dahil ortalama 1270 TL’dir.

İngiltere Vize Fast Track

İngiltere Vizesi Fast Track Nedir?

İngiltere vizesi Fast track işlemleri vize sonucunun daha hızlı alınabildiği vize başvuru şeklidir. Yapılan başvurunun aciliyetine göre İngiltere fast track başvuru yapılabilmektedir. İngiltere fast track başvuruları için ek olarak fast track hizmet bedeli talep edilmektedir.

İngiltere Vizesi Yetkili Acenta Hangi Firmadır?

Evrak toplama ve başvuruların kabulü noktasında hizmet veren İngiltere vizesi yetkili acentası TLS Contact’dır.

Danışmanlık hizmeti alınarak eksiksiz ve vize reddi olasılığı düşürmek için İngiltere vize başvuruları vizem.net danışmanlığında yapılabilir.

Başvuru: 0850 241 1868

İngiltere Vizesi Nereden Alınır?

İngiltere vizesi şahsen yapılacak başvurularda TLS aracı kurumundan başvuru yapılarak alınmalıdır. Ancak evrak hazırlama ve randevu süreci karışık olduğundan vize alma süreci uzayabilmektedir.

Bu durum ile karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri vizelerini akredite acenteler üzerinden alabilir. Vizem.net Türkiye’deki en yüksek başvuru onay oranına sahip kurumsal hizmet sunan TURSAB kayıtlı acentedir.

İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere vizesi en kolay şekilde aşağıdaki prosedürler izlenerek alınabilmektedir.

 1. Ziyaret amacına uygun İngiltere vizesi için gerekli evraklar İstanbul merkez ofisine gönderilir.
 2. İlgili vize danışmanı evrakları kontrol edip eksiklerin tamamlanmasını sağlar.
 3. Evrakların taranıp başvuru sistemine yüklenerek randevu tarihi alınır.
 4. Randevu tarihinde saha ekibinden bir personel başvuru sahibine refakat eder ve başvuru tamamlanır.
 5. Vize onaylanmasının ardından tekrar saha personeli tarafından alınıp başvuru sahibine elden ya da adresine gönderilerek ulaştırılır. İngiltere vize işlemleri evrakların merkez ofisine ulaşması ile başlar ve en hızlı şekilde sonuçlandırılır.

İngiltere Vize Talep Dilekçesi Nasıl Hazırlanır?

İngiltere vize talep dilekçesinde vize başvurusunda bulunan kişinin İngiltere’yi ziyaret sebebi açıkça belirtilmelidir.

Ayrıca gidiş dönüş tarihlerinin ve İngiltere’de bulunulacak süre boyunca kalınacak adres bilgilerinin de İngiltere vize talep dilekçesinde bulunması gerekmektedir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan başvurular için İngiltere vize talep dilekçesi başvuru sahibi adına ilgili danışman tarafından doldurulmaktadır.

İngiltere Vizesi VFS Global Üzerinden Alınabilir Mi?

İngiltere vize başvuru toplama merkezi olarak Türkiye’de faaliyet gösteren aracı kurum TLS Contact’tır. Başvurular bu aracı kurum ya da acenteler aracılığı ile yapılabilir.

İngiltere vizesine VFS global üzerinden başvuru yapılması mümkün değildir.

İngiltere Vize Takip

İngiltere Vize Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

Şahsen yapılan başvurular için vize İngiltere vize takibi yapılamamaktadır. Vize sonucunu başvuru sahibi pasaportunu almaya gittiğinde öğrenebilir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan başvurular için İngiltere vize takibi online olarak başvuru sorgulama sayfasından yapılmaktadır. Ayrıca vize başvurusunun onaylanması ile başvuru sahibine SMS gönderilmektedir.

İngiltere Vizesi ve Covid – 19 Önlemleri

Covid-19 salgını kapsamında İngiltere vize koşulları sıklıkla değişebilmektedir. Günel bilgilere vizem.net sosyal medya hesaplarından ve 0850 241 1868’den ulaşılabilir.

Paylaş: