İngiltere Danışmanlık Hizmetleri

2023 İngiltere Danışmanlık Hizmetleri: Vize, Eğitim, Yatırım, Göçmenlik

İngiltere, dünyada en çok turist çeken ülkeler arasında yerini almaktadır. Her yıl milyonlarca kişi İngiltere’nin tarihi destinasyonlarını yakından görmek, geniş ulaşım ağı ile İngiltere’yi bir uçtan diğer uca gezebilmek, öğrenim planlarına kaliteli eğitimle devam etmek, iş ve kariyer hedeflerini İngiltere’de geliştirip büyütmek için İngiltere’ye gelmektedir.

2018 yılında İngiltere’yi ziyaret eden turist sayısının 38 milyon civarında olduğu bilinmektedir. İngiltere Avrupa’nın finans merkezi olmasıyla birlikte dünyanın en değerli ve önemli kültür ve turizm merkezlerinden biridir. Birçok farklı kültürü içerisinde barındırmasıyla İngiltere, diğer Avrupa ülkelerinden ayrılmaktadır.

Birleşik Krallık’ın Avrupa Birliği’nden ayrılmasıyla 2020 yılından beri Birleşik Krallık vize rejimi ve göçmen alımı süreçlerinde değişikliğe gidilmiştir. Birleşik Krallık vize rejimi ve göçmen alımı uygulamaları; yeni vize türlerinin ortaya çıkması, başvuru usullerinde online uygulamalara geçilmesi, ülkeye giriş yapacak olan yabancı ülke vatandaşlarının vize, yatırım ve göçmenlik başvuru süreçlerinde daha ayrıntılı bir değerlendirme aşaması ile karşılaşacak olmaları gibi değişikliklerle güncellenmiştir.

Vizem.net İngiltere ile ilgili vize işlemleri, oturum ve çalışma izinleri, göçmenlik, eğitim ve yatırım konularında tek çatı altında danışmanlık hizmeti veren ve İngiltere vize acentaları arasında Türkiye’deki en yüksek vize onay oranına sahip akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

İngiltere Danışmanlık Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?

Vizem.net tarafından verilen İngiltere danışmanlığı aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır.

 • İngiltere vize danışmanlığı
 • İngiltere eğitim danışmanlığı
 • İngiltere göçmenlik danışmanlığı
 • İngiltere yatırım danışmanlığı

İngiltere Vize Danışmanlık Hizmeti Hangi İşlemleri Kapsar?

İngiltere vize danışmanlık hizmetinin kapsadığı işlemler aşağıda listelenmiştir.

 • Vize belgelerinin kontrolü
 • Gerekli durumlarda yeminli evrak tercüme işlemleri
 • Gerekli durumlarda vize dilekçesi yazımı
 • İngiltere seyahat sağlık sigortası
 • Uçak ve otel rezervasyonları
 • Online başvuru formunun doldurulması
 • Biyometri randevusu alınması
 • Online belge yükleme işlemleri
 • Vize takibi ve sorgulama işlemleri

İngiltere Vizesi Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere vizesi danışmanlık ücreti, kısa süreli vizeler için 25 euro ile 90 euro arasında, uzun süreli vizeler için ise 70 euro ile 160 euro arasında değişiklik göstermektedir. İngiltere vize danışmanlık ücretleri, başvuruda bulunacak olan kişinin; kişisel durumları, seyahat nedeni, seyahat planı ve alınacak olan hizmet türlerine göre değişmektedir.

İngiltere Eğitim Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsar?

İngiltere eğitim danışmanlığının kapsadığı hizmetler başvurulacak eğitim programı türüne göre değişmektedir. İngiltere yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti; İngiltere dil okulu kayıt ve vize başvuru danışmanlığı, İngiltere’de yüksek lisans danışmanlığı ve İngiltere’de doktora eğitim danışmanlığı gibi farklı eğitim programları için verilmektedir.

Tüm eğitim programları için eğitim kurumu ile iletişimden başlayan tüm danışmanlık süreci, Vizem.net’in uzman danışmanları ile yürütülmektedir.

İngiltere'de Yüksek Lisans Eğitimi için Verilen Hizmetler Nelerdir?

İngiltere’de yüksek lisans eğitimi için verilen hizmetler aşağıda listelenmiştir.

 • Başvuruda bulunacak olan öğrencinin lisans diplomasının denklik işlemlerinde yardımcı olunur.
 • Öğrencinin kriterlerine göre okullar filtrelenir ve başvurulabilecek üniversitelere başvuru işlemleri gerçekleştirilir.
 • Öğrencinin onay aldığı okulun kayıt evrakları düzenlenerek kayıt işlemleri yapılır.
 • Öğrenci vizesi evrakları hazırlanarak vize başvurusu yapılır.

İngiltere’de yüksek lisans eğitimi gören kişiler uluslararası tanınan bir diplomaya sahip olduğu için, İngiltere yüksek lisans yapmak için öğrenciler tarafından sıkça tercih edilen bir ülkedir.

İngiltere için Eğitim Danışmanlığı Ücretleri Ne Kadardır?

İngiltere için eğitim danışmanlığı ücretleri kayıt olunacak eğitim kurumu ve türüne göre 70 euro ile 160 euro arasında değişkenlik göstermektedir.

İngiltere eğitim danışmanlık ücreti vize başvuru harcı ve göçmenlik sağlık ek ücretini kapsamazken; denklik, yeminli tercüme, form doldurma ve online evrak yükleme işlemlerini kapsamaktadır.

İngiltere Göçmenlik Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsar?

İngiltere'de sponsorluk lisansı bulunan bir firmadan iş teklifi ve COS belgesi alan T.C. vatandaşları için verilen göçmenlik danışmanlığı aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır.

 • Vize uygunluk tespiti ile birlikte uygun vize türünün belirlenmesi
 • Gerekli belgeler ve başvuru dosyasının hazırlanması
 • Eğitim ve mesleki denklik işlemleri
 • Yeminli tercüme işlemleri
 • Göçmenlik başvuru takibi ve bilgilendirme
 • İngiltere’ye göçmen olarak giden kişilerin eş ve çocukları için dependant vize başvurusu

İngiltere göç danışmanlığı, İngiltere göçmenlik başvurusu yapan nitelikli çalışanlar için verilen danışmanlık hizmetidir.

İngiltere Göçmenlik Danışmanlık Ücretleri Ne Kadardır?

İngiltere göçmenlik danışmanlık ücretleri, başvuruda bulunacak kişinin durumu ve başvurulacak vize çeşidine göre 3.000 euro ile 6.500 euro arasında değişmektedir.

İngiltere'de Şirket Kurma ve Yatırım Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsar?

İngiltere’de şirket kurma ve yatırım danışmanlığı; vergisel muafiyetler, şirket kurulumu, teşvikler, yurt dışı operasyonları, oturma izinleri ve şahsa ya da kurumsal firmalara verilen yurt dışında şirket kurma danışmanlığı gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında İngiltere’deki hukuk büroları ile doğrudan çalışılmakta ve tüm kuruluş işlemleri en başından sonuna kadar takip edilmektedir. Aynı zamanda İngiltere’de gayrimenkul alımı söz konusu ise yasalara hakim olan kurumsal emlak danışmanları ile danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Uluslararası ticaretin merkezi olarak bilinen İngiltere’de şirket kuruluşu, girişimde bulunan kişilere sağladığı kolaylıklardan dolayı sıkça tercih edilmektedir.

İngiltere Yatırım Danışmanlık Ücretleri Ne Kadardır?

İngiltere yatırım danışmanlık ücretleri başvuru sahibinin durumuna göre 225 euro ile 3.700 euro arasında değişiklik göstermektedir.

İngiltere Danışmanlık Hizmeti Hangi İllerden Alınabilir?

İngiltere danışmanlık hizmeti, 81 ilde yaşayan tüm Türk vatandaşları için Vizem.net tarafından sunulmaktadır. Danışmanlık hizmeti bizzat Ankara veya İstanbul Vizem.net ofislerine gidilerek de alınabilmektedir.

İngiltere Danışmanlık Ankara

İngiltere danışmanlık için Vizem.net Ankara ofisi; Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, Regnum Sky Tower, No: 57/116, Çankaya’da bulunmaktadır. Ankara Vizem.net ofisi iletişim numarası; 0312 963 1473’tür.

İngiltere Danışmanlık İstanbul

İngiltere danışmanlık için İstanbul Vizem.net ofisi; Barbaros Mahallesi, Halk Caddesi, No:8/A, Kat:2, Palladium Ofis Binası, Ataşehir adresinde bulunmaktadır.

Vizem.net İstanbul ofisi iletişim numarası; 0216 706 55 86 ile 0850 241 1868’dir.

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: