Litvanya Vizesi

Litvanya Vize Başvuru ve Takip Merkezi

Litvanya vizesi, Litvanya Cumhuriyeti’ne seyahat etmek isteyen vizeye tabi üleke vatandaşları tarafından alınması gereken Schengen özellikli vize türüdür.

2020 yılında Türkiye’deki Litvanya dış temsilciliklerine yapılan toplam Litvanya vize başvurusu, onay ve ret rakamları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Dış temsilcilikVize başvuru sayısıVize onay sayısıVize ret sayısı
Litvanya Ankara Büyükelçiliği1.4281.046274 ( %19.19 )

Vizem.net Türkiye’den yapılan Litvanya vize başvurularında, son 5 yılda %92,3 onay oranı ile en yüksek onay oranına sahip ve tüm vize başvuru süreci için danışmanlık hizmeti veren akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Litvanya Vize İstiyor Mu?

Litvanya’ya gitmek isteyen umuma mahsus (bordo) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istenmektedir; hususi (yeşil), diplomatik (siyah) veya hizmet (gri) pasaportuna sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 180 gün içinde 90 günlük Litvanya seyahatleri için vizeden muaftır.

Litvanya Yeşil Pasaport Sahiplerinden Vize İstiyor Mu?

Hayır, Litvanya yeşil pasaport sahiplerinden vize istememektedir.

Yeşil pasaport, memurlara ve ailelerine verilen pasaport türüdür ve yeşil pasaporta sahip kişiler birçok ülkeye 180 günlük periyotta genellikle 90 gün, en az 30 gün vizesiz giriş hakkına sahiptir.

Litvanya Vize Türleri Nelerdir?

Litvanya vize türleri Litvanya’ya yapılacak seyahat süresine ve amacına göre aşağıda listelenmiştir.

 • Litvanya Schengen vizesi: Litvanya’ya turistik gezi, aile ve arkadaş ziyareti, kısa süreli eğitim katılımı ve iş, konferans, fuar veya staj programlarına dahil olmak için seyahat edecek kişilerin C tipi Litvanya vizesine başvurması gerekmektedir. Kısa süreli Litvanya Schengen vizeleri ilgili ülke topraklarında ve Schengen bölgesinde en fazla 90 günlük konaklama hakkı tanımaktadır.
 • Litvanya uzun süreli (ulusal) vize: Litvanya D tipi vizesi, ilgili ülke topraklarında en az 90 gün kalınması gereken çalışma, eğitim görme veya araştırma yapma gibi uzun süreli durumlarda başvurulması gereken vize türüdür.

Litvanya’da giriş sayısına göre vize türlerinden tek girişli vize, Litvanya’ya 1 kez giriş çıkış hakkı veren vize türü, çift girişli vize Litvanya’ya 2 kez giriş çıkış hakkı tanıyan vize türü ve multi vize ise düzenlenme süresince sınırsız giriş çıkış hakkı tanıyan vize türüdür.

Litvanya C Tipi (Schengen) Vize Türleri Nelerdir?

Litvanya C tipi Schengen vizesi türleri aşağıda listelenmiştir.

 • Litvanya turist vizesi
 • Litvanya aile arkadaş ziyareti vizesi
 • Litvanya iş vizesi
 • Litvanya kültürel- sportif etkinlik vizesi
 • Litvanya tır şoförü vizesi
 • Litvanya kısa süreli eğitim vizesi
 • Litvanya staj vizesi

Kısa süreli Litvanya C tipi vize türleri en fazla 90 günlük düzenlenmektedir.

Litvanya D Tipi (Ulusal) Vize Türleri Nelerdir?

Litvanya D tipi vize türleri aşağıda listelenmiştir.

 • Litvanya çalışma vizesi
 • Litvanya yatırımcı vizesi
 • Litvanya aile birleşimi vizesi
 • Litvanya öğrenci vizesi
 • Litvanya erasmus vizesi
 • Litvanya araştırma vizesi
 • Litvanya hükümet programları vizesi
 • Litvanya gazeteci vizesi
 • Litvanya onaylanmış göçmenlik vizesi
 • Litvanya denizci vizesi
 • Litvanya mevsimlik işçi vizesi

Ulusal Litvanya D tipi vize türleri 90 günden uzun seyahatler için verilmektedir.

Litvanya Vize Şartları Nelerdir?

Litvanya vize şartları aşağıda listelenmiştir.

 • Litvanya vizesine başvuracak kişinin ilgili ülkeye yapacağı seyahat masraflarının nasıl karşılanacağını kanıtlayan finansal kaynak sunması veya masrafların karşılanması için geçerli bir sponsora sahip olması gerekmektedir.
 • Litvanya seyahati planlayan kişinin ilgili ülke için risk taşımadığını kanıtlayan temiz adli sicil kaydını sunması gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin ülkesine geri döneceğine dair yeterli destekleyici belgeleri sunması ve vize talep dilekçesinde taahhüt etmesi gerekmektedir.
 • Litvanya vizesine başvuran kişinin Schengen İstihbarat Sistemi’nde (SIS) kaydı bulunmamalıdır.
 • Litvanya’ya seyahat edecek kişinin daha önceden yaptığı yurtdışı ziyaretlerinde kaydedilmiş bir vize ihlalı olmamalıdır.

Litvanya Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Litvanya vize başvurusu için gerekli evraklar aşağıda listelenmiştir.

 • Pasaport: Geçerli pasaportun 10 yıl içerisinde düzenlenmiş olması, planlanan Litvanya seyahati bitiminden sonra en az 3 ay daha geçerliliği bulunması ve 2 adet boş sayfası olması gerekmektedir.
 • Biyometrik fotoğraf: 6 aydan eski olmayan 2 adet biyometrik fotoğrafın başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.
 • Litvanya vize başvuru formu: Litvanya vizesine başvuracak kişi tarafından online olarak doldurulup çıktısı alınmalı ve şahsen imzalanmalıdır.
 • Litvanya vize harcı: Ödenmesi gereken Litvanya vize harcının banka dekontu başvuru dosyasına eklenmelidir.
 • Nüfus kayıt örneği: QR kodlu tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneğinin, nüfus müdürlüğünden veya e- devlet üzerinden alınması gerekmektedir.
 • Litvanya seyahat sağlık sigortası: Seyahat sağlık sigortası, Litvanya konaklama süresince geçerli ve minimum 30.000 Euro teminatlı olmalıdır.
 • Rezervasyon belgeleri: Litvanya seyahat tarihleriyle uyumlu, seyahat planını destekleyen ulaşım ve konaklamaya dair evrakların başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.
 • Mali durum belgeleri: Başvuru sahibinin düzenli bir gelire sahip olduğunu kanıtlayan, son 3 aylık hesap hareketlerini gösteren, imzalı ve kaşeli hesap döküm belgesi sunulmalıdır.
 • Nüfus kayıt örneği: Başvuru sahibinin aile üyelerinin yer aldığı tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneğinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Yukarıda verilen evraklar tüm Litvanya vizesi başvuruları için gerekli olan standart evraklardır. Başvuru sahibinin mesleki durumuna, seyahat amacına ve süresine göre Litvanya vizesi için gerekli belgeler listesi değişebilmektedir. Litvanya vizesi için eksiksiz ve doğru beyanlarla hazırlanan evrakların başvuru tarihinden en fazla 1 hafta önce alınmış olması gerekmektedir ve güncel olmayan başvuru evrakları kabul edilmemektedir.

Litvanya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Litvanya vize başvuru formu C tipi ve D tipi için elektronik başvuru portalı üzerinden online olarak doldurulmaktadır. Litvanya vize formu https://visa.vrm.lt/epm/ adresinden indirilip, doldurulmalı ve formun çıktısı alınıp her sayfası imzalanmalıdır.

Litvanya Schengen vize başvuru formu başvuru sahibinin kişisel bilgilerine, seyahat masraflarının nasıl karşılanacağına, seyahat planına, seyahat amacına ve seyahat süresine ilişkin bilgileri içermektedir. Litvanya vize başvuru formunun başvuru sahibi tarafından eksiksiz şekilde ve sunulan evrak dosyalarıyla tutarlı bilgilerle doldurulması gerekmektedir.

Livanya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?
Livanya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Litvanya Schengen vizesi başvuru formu örneğine ait görsel aşağıda verilmiştir

Litvanya Vize Fotoğraf Ölçüsü Nedir?

Litvanya vize fotoğraf ölçüsü 3.5 cm genişliğinde ve 4.5 cm uzunluğunda olmalıdır. Litvanya vizesi için biyometrik fotoğrafın 6 aydan eski olmaması, fotoğraf alanında yüzün %70- %80’inini kaplaması, herhangi bir efekt kullanılmaması ve beyaz arka fon üzerine renkli olarak fotoğraf kağıdına basılması gerekmektedir.

Litvanya vizesi için biyometrik fotoğraf çekilirken ağzın tamamen kapalı olması ve gözlük takılmaması gerekmektedir.

Litvanya Vizesi için Bankada Ne Kadar Para Olmalı?

Litvanya vizesi için banka hesabında başvuru sahibinin Litvanya seyahati boyunca günlük en az 40 Euro olacak şekilde para bulundurması gerekmektedir.

Litvanya Cumhuriyeti topraklarına girmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin, Litvanya vizesine başvururken ilgili dış temsilciliğe seyahat için yeterli banka hesap döküm belgesini imzalı ve kaşeli sunması gerekmektedir.

Litvanya Vize Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Litvanya vize seyahat sağlık sigortasının ani rahatsızlık, yaralanma veya ölüm nedeniyle ülkeye geri gönderilmeyi, gerekli tıbbi tedavi ve acil hastane bakımını kapsayan, Schengen bölgesi genelinde geçerli ve en az 30.000 Euro teminat tutarlı olacak şekilde yaptırılması gerekmektedir.

Vizem.net sigorta birimi üzerinden en uygun fiyat garantisi ile Litvanya seyahat sağlık sigortası alınabilmektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Litvanya Vize Başvuru Ücreti Ne Kadardır?

Litvanya vize başvuru ücreti C tipi vize için 80 euro, D tipi vize için 120 eurodur. 6 yaşından küçükler için Litvanya vize harç ücreti talep edilmemektedir ancak 6 yaş ile 11 yaş arasındaki çocuklar için 40 Euro vize harç ücreti alınmaktadır.

Başvuru esnasında ödenen Litvanya vize ücreti yalnızca nakit ve Euro cinsinden kabul edilmektedir; kredi kartı geçersiz sayılmaktadır. Litvanya vize ücretleri, Litvanya dış temsilciliği tarafından belirlenmektedir.

2022 yılı itibariyle Litvanya vize masrafları harç ücreti, seyahat sağlık sigortası, danışmanlık hizmeti ve gerekli görüldüğü durumlarda yeminli tercüme ücretleri dahil olmak üzere ortalama 205 Euro tutmaktadır.

Litvanya Vize Danışmanlık Ücreti Nedir?

Litvanya vize danışmanlık ücreti kısa süreli seyahatlerde 25 Euro ile 90 Euro arasındadır. Uzun süreli Litvanya ulusal vizeler için danışmanlık ücreti 70 Euro ile 160 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Litvanya Vizesi Nasıl Alınır?

Litvanya vize başvurusu, seyahat edecek kişinin vize formunu online olarak doldurup gerekli evrakları temin etmesinin ardından başvuru merkezleri veya akredite acenteler üzerinden randevu alarak ve randevu günü şahsen yetkili kişiye evrakları teslim etmesi ile tamamlanmaktadır.

Tamamlanan Litvanya vize başvuruları için tek karar merci Türkiye’deki Litvanya dış temsilcilikleridir ve ilgili dış temsilciliğe iletilen vize başvuruları sonuçlandıktan sonra başvuru yapılan vize merkezinden pasaport ile birlikte teslim alınmaktadır.

Son 59 ay içerisinde Schengen vizesi almış kişilerin başvuru merkezine gelmelerine gerek kalmadan, gerekli vize evraklarını Vizem.net merkez ofisine göndermeleri ile Litvanya vize işlemleri tamamlanmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Litvanya Vizesi Online Başvuru ile Alınabilir Mi?

Litvanya vizesi online olarak alınamaz ancak başvuru formu online olarak doldurulabilmektedir. Litvanya vize başvuru aşamalarında başvuru formu doldurma işlemi online olarak, https://visa.vrm.lt/epm/ adresi üzerinden yapılmaktadır ancak vize işlemlerinin kalan aşamalarının şahsen yapılması gerekmektedir.

Litvanya vizesine başvuracak kişinin gerekli evrakları hazırladıktan sonra başvuru merkezine ibraz etmesi gerekmektedir. Son 5 yılda alınmış Schengen vizesi olmayan kişilerin, randevu alınan vize başvuru merkezinde biyometri işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Litvanya vizesi için online başvuru formu işlemi tamamlandıktan sonra vize için randevu alınmaktadır.

Litvanya Büyükelçiliği Vize Başvurusu Alır Mı?

Hayır, Litvanya dış temsilcilikleri doğrudan vize başvurularını kabul etmemektedir.

Tüm başvurular Litvanya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite acenteler üzerinden yapılmaktadır.

Öğrenciler için Litvanya Vizesi Nasıl Alınır?

Öğrenciler için Litvanya vize başvurusu gerekli vize başvuru evraklarının hazırlanması ve Türkiye’deki eğitim durumunu gösteren öğrenci belgesinin beyan edilmesi ile tamamlanmaktadır. Ayrıca eğitim kurumundan öğrencinin planlı seyahatı ile ilgili dilekçe beyan edilmelidir.

Litvanya’da alınacak eğitim için gerekli finansal kaynağı sağlayacak aile üyesi, eğitim kurumu, şirket veya dernek tarafından sponsorluk dilekçesinin ve gerekli sponsor evraklarının başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.

18 Yaş Altı için Litvanya Vizesi Nasıl Alınır?

18 yaş altı için Litvanya vize başvurusu yasal vasileri veya ebeveynleri tarafından yürütülüp, evrakların hazırlanması ve noter onaylı muvafakatname izin belgesi alınması gerekmektedir.

18 yaşından küçük başvuru sahibinin Litvanya vizesi için ebeveynler tarafından ilgili başvuru merkezinden randevu alınması ve yasal vasiler eşliğinde başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Ev Hanımları ve Çalışmayanlar için Litvanya Vizesi Nasıl Alınır?

Ev hanımları ve çalışmayanlar için Litvanya vizesi, birinci dereceden aile üyeleri tarafından yazılmış sponsorluk dilekçesi ibraz edilerek alınmaktadır.

Çalışmayan kişilere Litvanya vizesi için sponsor olacak kişi tarafından, sponsorluk dilekçesinde ilgili masrafların karşılanacağının taahhüt edilmesi ve gezi masraflarını karşılamaya yetecek finansal durumun olduğunu kanıtlayan gelir belgelerinin, varsa mal varlıklarına ilişkin evrakların ve başvuru sahibi ile akrabalık ilişkisini gösteren nüfus kayıt örneğinin sunulması gerekmektedir.

Litvanya Vizesi için Yetkili Kurum Hangisidir?

Litvanya vizesi için ilgili dış temsilcilik tarafından yetkilendirilmiş aracı kurum, VFS Global vize başvuru merkezidir.

Resmi temsilci VFS Global Litvanya vize başvurularında onay veya ret yetkisi bulunmayan, sadece evrak teslimi ve biyometri işlemlerinden sorumlu vize başvuru merkezidir.

Litvanya Vize İşlemleri Hangi İllerden Yapılabilir?

Litvanya vize işlemleri aşağıdaki illerde yapılmaktadır.

 • Ankara Litvanya vize başvuru merkezi
 • Litvanya vizesi İstanbul başvuru merkezi
 • İzmir Litvanya vize başvuru merkezi
 • Edirne Litvanya vizesi başvuru merkezi
 • Litvanya vizesi Bursa başvuru merkezi
 • Antalya Litvanya vizesi başvuru merkezi
 • Litvanya vizesi Trabzon başvuru merkezi
 • Gaziantep Litvanya vize başvuru merkezi

Litvanya Vize Randevu İşlemleri Nasıl Yapılır?

Litvanya vize randevu işlemleri için doğrudan Litvanya konsolosluğu randevu vermemektedir ve Litvanya konsolosluğunun yetkilendirdiği aracı kurum üzerinden randevu alınması gerekmektedir.

Litvanya konsolosluğu randevu işlemleri ve evrak teslimi için VFS Global aracı kurumunu yetkilendirmiştir. Litvanya vize randevu işlemleri, VFS Global’in internet sitesi üzerinden kişisel bilgiler ve seyahat bilgileri girilip, başvuru merkezi adresi ve saati seçilerek tamamlanmaktadır.

Vizem.net aracılığıyla yapılan başvurularda Litvanya vizesi için randevu alma işlemleri danışmanlar tarafından yürütülmektedir.

Litvanya Vizesi İçin Parmak İzi Nerede Verilir?

Litvanya vizesi için parmak izi, vize başvurusunun yapıldığı vize başvuru merkezinde evrak teslimi yapılırken verilmektedir.

Vize için biyometri işlemi, başvuru sahibinin 10 parmağının dijital tarayıcı üzerinde kaydedildiği bir işlemdir.

Litvanya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Litvanya vizesi, vize başvurusunun tamamlandığı tarihten itibaren ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır ancak başvurunun dış temsilciliğin yoğun dönemlerine ya da resmi tatil günlerine denk gelmesi ve başvurunun eksik evraklarla tamamlanması durumunda işlem süresi 45 güne kadar uzayabilmektedir.

Litvanya Vize Takip ve Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Litvanya vize takip ve sorgulama işlemleri, vize başvuru merkezinin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir ancak takip ve sorgulama işlemleri sırasında vize kararı hakkında bilgilendirme bulunmamaktadır. VFS Global Litvanya vize takip işlemi için başvuru sırasında verilen takip numarası olmalıdır ve vize takip sekmesinden soyisim ve referans numarası ile sorgulama işlemleri tamamlanmaktadır.

Sorgulama ve takip işlemleri, Vizem.net üzerinden yapılan Litvanya vizesi başvuruları için başvuru sahiplerine 5 aşamalı otomatik SMS bilgilendirmesi ile veya online olarak yapılabilmektedir.

Litvanya Vize Sonucu Nereden Öğrenilir?

Litvanya vize başvuru sonucu, başvuru yapılan aracı kurumun internet sitesi üzerinden öğrenilmektedir.

Litvanya vize başvuru sahibine, ilgili aracı kurumun internet sitesi üzerinden vize sonucuyla ilgili veya tahmini sonuçlanma süresi hakkında bilgi verilmemektedir ancak pasaportun ve sonucun teslim alınmaya hazır olduğu bilgilendirmesi yapılmaktadır.

Litvanya Vize Ret Nedenleri Nelerdir?

Litvanya vize ret nedenleri aşağıda listelenmiştir.

 • Geçerli olmayan seyahat sağlık sigortası: Litvanya seyahat süresini, Schengen ülkelerini ve yeterli teminat tutarını kapsamayan seyahat sağlık sigortasına sahip olmak vize reddine neden olmaktadır.
 • Yetersiz finansal kaynak: Litvanya seyahati süresince günlük en az 40 euroyu karşılayan finansal kaynağın sunulmaması durumunda vize ret ile sonuçlanmaktadır.
 • Kanıtlanamayan seyahat planı: Litvanya seyahat tarihi ve planı ile tutarlı, konaklama ve ulaşıma ilişkin rezervasyon kayıtlarının sunulmaması durumunda vize ret ile sonuçlanmaktadır.
 • İhlal kaydı: Başvuru sahibinin daha önceki yurtdışı seyahatlerinde pasaportuna kaydedilmiş vize ihlali veya süre aşımı durumunda başvuru reddedilebilmektedir.
 • Sahte belge: Litvanya vizesi için gerekli evrakların ilgili dış temsilciliğe sahte teslim edilmesi durumda vize ret ile sonuçlanmaktadır.
 • Geçersiz pasaport: Litvanya dış temsilciliğinin vize prosedürüne uygun pasaportun ibraz edilmemesi ve pasaportun yıpranmış veya hasar görmüş olması durumunda vize başvurusu reddedilebilmektedir.
 • Suç geçmişi: Litvanya vizesi başvuru sahibinin çocuk istismarı veya terörizm gibi ciddi suç geçmişi olması durumunda vize ret ile sonuçlanmaktadır.

Litvanya vize başvurusunda ret kararı alan kişilerin yeniden değerlendirme için itiraz başvurusunda bulunması mümkündür.

Litvanya Vize Reddine İtiraz Başvurusu Nasıl Yapılır?

Litvanya vize reddine itiraz için standart dilekçe kurallarına uygun olarak resmi bir dille itiraz dilekçesi yazılmalıdır. Litvanya vize itiraz dilekçesi, karar teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde Vilnius Bölge İdare Mahkemesi’ne iletilmelidir ve itiraz için 30 Euro tutarındaki damga vergisi ödenmelidir.

Litvanya Vize Uzatma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Litvanya vize uzatma işlemleri için başvuru sahibinin insani nedenler, mücbir sebepler, önemli kişisel nedenler veya ülkeye geç giriş ile ilgili durumunu Litvanya Göçmenlik Bürosu’na müracaat ederek yapması gerekmektedir.

Litvanya Göçmenlik Bürosu’ndan yapılan vize uzatma başvuruları için pasaport, yeterli finansal durum, seyahat sağlık sigortası, biyometrik fotoğraf, vize uzatma başvuru formu ve uzatma başvurusuna ilişkin destekleyici belgeler gerekmektedir.

Litvanya Vizesi Almak Zor Mudur?

Litvanya vizesi almak, ilgili dış temsilciliğin istediği evrakların prosedüre uygun şekilde hazırlanıp, güncel ve eksiksiz şekilde sunulması durumunda zor değildir.

Litvanya Vizesi Schengen Özellikli Midir?

Litvanya vizesinin Schengen özelliği bulunmaktadır ve Litvanya vizesi verilen kişiler vize geçerlilik süresince Schengen ülkelerine gidebilmektedir.

Litvanya Vizesi ile Hangi Ülkelere Gidilir?

Litvanya vizesi ile ziyaret edilebilecek Schengen ülkeleri; Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İzlanda, İtalya, Macaristan, Letonya, Norveç, Lüksemburg, Liechtenstein, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan’dır.

Schengen bölgesine seyahat hakkı tanıyan Litvanya Schengen vizesi, 180 günlük periyot içerisinde en fazla 90 günlük verilmektedir.

Litvanya Acil Vize Uygulaması Var Mıdır?

Hayır, Litvanya vizesi için acil vize uygulaması bulunmamaktadır.

Schengen bölgesine gitmek için acil vizeye ihtiyacı olan kişilerin son 5 yıl içerisinde almış olduğu Schengen vizesi olması durumunda; başvuru sahibinin gelmesine gerek kalmadan Vizem.net aracılığı ile başvuru işlemleri tamamlanmaktadır.

Litvanya Vize Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Litvanya vize danışmanlık hizmeti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Litvanya vize başvurularında gerekli olan evrakların hazırlanmasından pasaport teslimine dek, Vizem.net akretide acentesinin İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Mersin’de bulunan merkez ofislerine müracaat edilmesi veya çağrı merkezine ulaşılması ile alınabilmektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Paylaş: