Trabzon'dan Litvanya Vize Başvuru İşlemleri

Litvanya Vizesi için Trabzon'dan Başvuru Yapmak 2023

Litvanya Ankara Büyükelçiliği vize başvuru merkezi için VFS Global’i yetkilendirmiş olup VFS Global’in Litvanya vizesi kapsamında Trabzon dahil olmak üzere Türkiye’nin 9 farklı ilinde ofisi bulunmaktadır.

Trabzon ve çevresinde ikamet eden başvuru sahiplerinin Litvanya vize başvuru işlemleri VFS Global Trabzon ofisinden yapılabilmektedir.

Trabzon vize hizmetleri: 0850 241 1868

Trabzon'dan Litvanya Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Trabzon’dan Litvanya vize başvurusu için izlenmesi gereken adımlar aşağıda sıralanmıştır.

  • Kişisel duruma ve vize türüne uygun Litvanya vizesi için gerekli evraklar hazırlanır.
  • VFS Global'in Trabzon'daki Litvanya vize merkezinden randevu alınır.
  • Randevu tarihinde vize merkezine gidilerek evrak teslimi, vize harcı ödemesi ve biyometri işlemleri tamamlanır.
  • Başvuru değerlendirildikten sonra pasaport VFS Global Trabzon ofisinden teslim alınır.

Başvuru sahipleri vize türü farketmeksizin tüm Litvanya vizeleri için VFS Global üzerinden veya TÜRSAB'a kayıtlı akredite acentelerden danışmanlık hizmeti alarak başvuru yapabilmektedir.

Lirvanya VFS Global Trabzon Vize Başvuru Merkezi

VFS Global Trabzon vize başvuru merkezi Pazar Kapı Mah, Sahil Cad, No:103, Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası, 6. Kat, Ortahisar/Trabzon adresinde yer alır. VFS Global Trabzon vize merkezi telefon numarası 02123735815 ve mail adresi info.lttr@vfshelpline.com‘dur.

VFS Global Trabzon vize merkezine başvuru için randevu alınması gerekir ancak pasaport teslimi için randevuya gerek yoktur. VFS Global Trabzon vize merkezi hafta içi her gün 08:30 - 16:30 arasında başvuruları kabul etmekte ve hafta için her gün 13:00 - 17:00 arasında pasaport teslimi yapmaktadır.

Trabzon Litvanya Vize Danışmanlığı

Trabzon Litvanya vize danışmanlığı için Trabzon ve yakın çevresinde ikamet eden başvuru sahipleri akredite vize acenteleri üzerinden başvuru yapabilir. Son 59 ay içinde Schengen vizesi alan başvuru sahiplerinin vize merkezine gitmelerine gerek kalmadan vize işlemleri akredite acenteler üzerinden tamamlanabilir.

Diğer İllerdeki Yetkili Litvanya Vize Başvuru Merkezleri

Türkiye'deki diğer illerde bulunan Litvanya vize merkezleri aşağıda verilmiştir.

Dilhan Akkaya Yazan: Dilhan Akkaya

Dilhan Akkaya, 2019 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Vizem.net için göçmenlik hukuku ve vize başvuruları alanında danışmanlık vermektedir.

Paylaş: