Edirne'den Litvanya Vize Başvuru İşlemleri

Litvanya Vizesi için Edirne'den Başvuru Yapmak 2023

Litvanya’ya seyahat edecek kişilerin vize başvuruları Litvanya Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş VFS Global vize başvuru merkezi ofislerinden yapılmaktadır ve Edirne dahil olmak üzere Türkiye'nin farklı illerinde bulunan VFS Global ofislerine Litvanya vize başvurusu yapılabilmektedir.

VFS Global vize başvuru merkezinden veya TÜRSAB'a kayıtlı akredite acenteler üzerinden danışmanlık alarak kısa ya da uzun süreli tüm Litvanya vize türleri için Litvanya vize başvuru süreci tamamlanabilmektedir.

Edirne vize danışmanlık hizmetleri: 0850 241 1868

Litvanya Vize Başvurusu Edirne'de Nereden Yapılır?

Litvanya vize başvurusu Edirne’de bulunan VFS Global vize merkezi üzerinden yapılmaktadır.

VFS Global Edirne Vize Başvuru Merkezi

VFS Global Edirne vize başvuru merkezi Murat Mah. Talatpaşa Cad. No:80 Kat:1, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası adresinde bulunmaktadır. VFS Global Edirne vize başvuru merkezi telefon numarası 02123735815, mail adresi info.lttr@vfshelpline.com’dur.

VFS Global Edirne vize başvuru merkezinde başvurular randevu ile kabul edilirken pasaport teslimi için randevu alınmasına gerek yoktur. VFS Global Edirne vize başvuru merkezi başvuru saatleri hafta içi her gün 08:30 - 16:00 ve pasaport teslim saatleri hafta içi her gün 13:00 - 17:00’dir.

Edirne'den Litvanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Edirne’den Litvanya vize başvurusu için takip edilmesi gereken prosedür aşağıda paylaşılmıştır.

  • Litvanya vizesi için gerekli belgeler başvuru sahibinin kişisel durumuna ve vize türüne göre hazırlanır.
  • Edirne'de bulunan VFS Global Litvanya vize merkezinden randevu alınır.
  • Edirne VFS Global Litvanya vize merkezindeki randevu tarihinde evrak teslimi, vize harcı ödemesi ve biyometri işlemleri tamamlanır.
  • Litvanya vize başvurusu için değerlendirme süreci bittikten sonra pasaport, VFS Global Edirne ofisinden teslim alınır.

Litvanya Vize Danışmanlığı Edirne

Edirne ve çevresinde ikamet eden ve Litvanya vize başvurusunda bulunacak başvuru sahipleri akredite acenteler üzerinden danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Litvanya vize başvuru sahipleri son 59 ay içinde Schengen vizesi almış ise vize merkezine gitmelerine gerek kalmadan akredite acenteler üzerinden başvurularını tamamlayabilir.

Edirne Litvanya vize danışmanlığı: 0850 241 1868

Diğer Şehirlerde Hizmet Veren Litvanya Vize Başvuru Merkezleri

Türkiye'deki diğer illerde bulunan Litvanya vize merkezleri aşağıda verilmiştir.

Dilhan Akkaya Yazan: Dilhan Akkaya

Dilhan Akkaya, 2019 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Vizem.net için göçmenlik hukuku ve vize başvuruları alanında danışmanlık vermektedir.

Paylaş: