Litvanya VIP Vize İşlemleri

Litvanya VIP Vize Başvurusu İşlemi ve Ücretleri

Litvanya VIP vize başvurusu, aracı kurum başvuru merkezlerinin sunduğu başvuru sahibi için çeşitli ayrıcalıklar eşliğinde başvuru yapmasını sağlayan vize başvuru hizmetidir.

Litvanya VIP vize başvuru hizmeti, Litvanya vize başvuru sürecini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için tasarlanmış bir hizmettir, ancak vize başvurularını değerlendirme yetkisine sahip olan Litvanya Ankara Büyükelçiliğinin vize onayı konusundaki kararını veya vizenin sonuçlanma süresini değiştirmemektedir.

Vip vize hizmetleri için: 0850 241 1868

Litvanya VIP Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Litvanya VIP vize başvurusu, sadece Ankara ve İstanbul’da yer alan vize başvuru merkezlerinden yapılabilir; VIP başvuru hizmetinden yararlanmak için kişilerin bu iki şehirdeki Litvanya vize başvuru merkezleri üzerinden başvuru yapmayı tercih etmesi gerekir.

Litvanya VIP vize başvuru hizmeti sadece İstanbul ve Ankara'daki vize başvuru merkezlerinde verilmekte olup başvuracak kişilerin VIP vize hizmetinden yararlanmak için Ankara ya da İstanbul'da bulunan merkezlerden başvuru yapmaları gerekmektedir.

VFS Global Litvanya VIP Vize Hizmetleri Nelerdir?

VFS Global Litvanya VIP vize başvurusunda aşağıda verilen hizmetler sunulur.

  • Sunulan belgelerin kontrolü ve gereken ödemelerin alınması için özel bir personel ile hizmet verilen VIP hizmet masası
  • Başvuru esnasında soğuk ve sıcak içecek ikramları
  • Fotokopi, çıktı alınması, fotoğraf, SMS ve kurye hizmetleri

VIP Vize Hizmetiyle Hızlı Litvanya Vizesi

Hayır, VIP vize hizmeti ile hızlı Litvanya vizesi alınması mümkün değildir. VIP vize hizmeti, vize onay durumuna ve dış temsilcilik tarafından başvurunun daha hızlı sonuçlandırılmasına etki etmez. Litvanya vize başvurularında acil vize başvuru opsiyonu bulunmamaktadır.

Litvanya VIP Vize Başvuru Hizmet Bedeli Ne Kadardır?

Litvanya VIP vize başvurusu için VFS Global hizmet bedeli 50 eurodur.

Litvanya Vize Başvurusunda Alınabilecek Diğer Ek Hizmetler

Litvanya vize başvurusunda alınabilecek diğer ek hizmetler aşağıdaki gibidir.

Dilhan Akkaya Yazan: Dilhan Akkaya

Dilhan Akkaya, 2019 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Vizem.net için göçmenlik hukuku ve vize başvuruları alanında danışmanlık vermektedir.

Paylaş: