Litvanya Vizesi için Antalya'dan Başvuru

Litvanya Vizesi için Antalya'dan Başvuru Yapmak 2023

Litvanya Cumhuriyeti'ne seyahat etmek için vize alması gereken kişiler, Litvanya Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş vize aracı kurumu olan VFS Global ofislerinden Litvanya vize başvurusu yapmalıdır. Litvanya vize başvurusu, VFS Global'in Türkiye'nin farklı illerinde bulunan vize merkezlerinden kabul edilir.

Antalya ve Antalya'ya yakın il ya da ilçelerde ikamet eden kişiler için Litvanya vize başvuru süreci ve başvuru merkezine dair bilgiler yazının devamında verilmiştir.

Antalya Schengen vize hizmetleri: 0850 241 1868

Litvanya Vize İşlemleri Antalya'dan Nasıl Yapılır?

Litvanya vize işlemleri Antalya’dan, kısa ya da uzun süreli tüm Litvanya vize türlerine başvurular için aracı kurum VFS Global vize başvuru merkezi veya TÜRSAB'a kayıtlı akredite acenteler üzerinden danışmanlık alınarak tamamlanabilir.

VFS Global Antalya Vize Başvuru Merkezi

VFS Global vize başvuru merkezinin Antalya ofisi; Yeşilbahçe Mah., 1480 Sok., Ülker Apt., No: 42/B, Muratpaşa adresinde bulunur. VFS Antalya vize ofisi çağrı merkezi numarası 02123735815’tir. Vize merkeziyle info.lttr@vfshelpline.com adresine e-posta atılarak da iletişime geçilebilir.

Antalya VFS vize merkezi, vize başvurularını pazartesiden cumaya hafta içi günlerde 08.30-17.00 saat aralığında randevu alınması ile kabul eder. Başvuru sonrası pasaport teslim işlemleri ise hafta içi her gün 13.00-17.00 saat aralığında yapılır.

Antalya Litvanya Vize Danışmanlığı

Antalya’dan Litvanya vize başvuruları için danışmanlık hizmeti, akredite vize acenteleri üzerinden Antalya ve yakın çevresinde ikamet eden kişiler tarafından alınabilir.

Sunulan danışmanlık hizmeti kapsamında son 59 ay içerisinde Schengen vizesi almış olan kişiler, başvuru merkezine şahsen gelmeden sadece evraklarını İstanbul Ataşehir merkez ofisine ileterek başvurularını yapabilmektedir.

Türkiye'deki Diğer Litvanya Vize Başvuru Merkezleri

Türkiye'deki diğer illerde bulunan Litvanya vize merkezleri aşağıda verilmiştir.

Dilhan Akkaya Yazan: Dilhan Akkaya

Dilhan Akkaya, 2019 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Vizem.net için göçmenlik hukuku ve vize başvuruları alanında danışmanlık vermektedir.

Paylaş: