Gaziantep'den Litvanya Vize Başvuru İşlemleri

Litvanya Vizesi için Gaziantep'den Başvuru Yapmak 2023

Litvanya vize başvurusu yapacak kişilerin vize başvuruları, Ankara Büyükelçiliği tarafından yetki verilmiş vize başvuru merkezi VFS Global ofisinden yapılmaktadır. VFS Global Litvanya vize başvuru merkezleri ve Gaziantep vize başvuru merkezinden Litvanya vize başvuruları kabul edilmektedir.

Kısa ya da uzun süreli olması fark etmeksizin tüm Litvanya vize türleri için aracı kurum VFS Global vize başvuru merkezine başvuru yapılabilir veya TÜRSAB'a kayıtlı akredite acenteler üzerinden danışmanlık alarak Litvanya vizesi başvuru işlemleri tamamlanabilir.

Gaziantep vize işlemleri: 0850 241 1868

Gaziantep'ten Litvanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gaziantep’ten Litvanya vize başvurusu yapmak için izlenmesi gereken prosedür aşağıda listelenmiştir.

  • Vize türüne ve kişisel duruma göre gerekli olan Litvanya vize evrakları hazırlanır.
  • Gaziantep Litvanya vize merkezinden randevu alınır.
  • Evrak teslimi, vize harcı ödemesi ve biyometri işlemleri randevu gününde tamamlanır.
  • Başvuru değerlendirme süreci bitince pasaport, VFS Global Gaziantep ofisinden teslim alınır.

Gaziantep'te Litvanya Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Gaziantep ve çevre illerinde ikamet eden kişilerin Litvanya vize başvuruları VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.

Gaziantep VFS Global Litvanta Vize Başvuru Merkezi

VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi İncili Pınar Mah. 7 Nolu Sokak, Kaplama İş Merkezi Altı, Şehitkamil/Gaziantep adresinde yer almaktadır. VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi mail adresi info.lttr@vfshelpline.com ve telefon numarası 02123735815’tir.

VFS Global Gaziantep Vize Başvuru Çalışma Saatleri

VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi başvuruları randevu ile kabul etmekte ve hafta içi her gün 08:30 - 17:00 arasında hizmet vermektedir. VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezinden pasaport teslimi için randevu alınmasına gerek olmayıp hafta içi her gün 13:00 - 17:00 saatleri arasında pasaport teslim alınabilmektedir.

Gaziantep'te Litvanya Vize Danışmanlığı

Gaziantep’te ikamet eden başvuru sahipleri akredite vize acenteleri aracılığıyla Litvanya vize danışmanlığı kapsamında hizmet alabilir. Vize merkezine gitmeden akredite acenteler üzerinden Litvanya vize başvurularını tamamlamak için son 59 ay içinde Schengen vizesi almış olmak gerekir.

Gaziantep Litvanya vize danışmanlığı: 0850 241 1868

Diğer Şehirlerde Bulunan Litvanya Vize Merkezleri

Türkiye'deki diğer illerde bulunan Litvanya vize merkezleri aşağıda verilmiştir.

Dilhan Akkaya Yazan: Dilhan Akkaya

Dilhan Akkaya, 2019 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Vizem.net için göçmenlik hukuku ve vize başvuruları alanında danışmanlık vermektedir.

Paylaş: