Garanti Vize Nedir, Nasıl Alınır?

Garanti Vize Nedir, Nasıl Alınır?

Garanti vize, bir ülkeye giriş için gerekli vizenin garanti altına alınması anlamına gelmektedir. Garanti vize almak için istenilen vize türüne göre gerekli evraklar eksiksiz olarak teslim edilmelidir.

2020 yılında Türkiye’den yapılan toplam Schengen vizesi başvurularının %87,3’ü kabul edilmiştir.

Vizem.net son 4 yılda Schengen vizesi için %97,6 onay oranı ile en başarılı akredite acente olmuştur. Vizem.net’in tüm ülkelerin vizeleri için ise başarı oranı %96,3 olarak gerçekleşmiştir.

Vize Başvurularında 100% Garanti Verilir Mi?

Vize başvurularında %100 garanti acenteler olarak verilememektedir. Vize başvurusunda mağduriyet yaşamamak için %100 garanti ile vize başvurusu yapılabildiğini belirten kişilere ve şirketlere itibar edilmemelidir. Vize başvurularında onay almayı garanti altına alabilmek için en büyük kriter doğru evraklarla doğru vize türüne başvurulmalıdır.

Garanti İngitere Vizesi Nasıl Alınır?

Garanti İngiltere vizesi almak için başvurular online olarak gerçekleştirilmektedir. İngiltere başvuruları internet üzerinden bireysel olarak gerçekleştirildiği için İngiltere vizesi başvuruları sırasında hata yapılabilmektedir. İngiltere vizesi için 2021 yılında Türkiye genelinden yapılan başvuruların onay oranı oldukça düşük şekilde gerçekleşmiştir.

İngiltere vizesi için 2018 ile 2021 yılları arasında Vizem.net danışmanlığında yapılan başvuruların onay oranı %94,3 olarak sağlanmıştır. İngiltere vizesi başvuruları için öncelikle gerekli evraklar incelendikten sonra Vizem.net danışmanları tarafından vize başvurusunun yapılıp yapılmayacağına karar verilmektedir. İngiltere vizesi için, emekli olmadığı halde çalışmayan ve yeterli finansal kaynağı bulunmayan kişiler için başvuru yapılmamaktadır.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Eksik Evrakla Yapılan Vize Başvuruları Onaylanır Mı?

Eksik evrakla yapılan vize başvuruları onay alabilmektedir. Eksik evrakla yapılan vize başvurularında başvuru yapılan ülkenin konsolosluğuna hitaben neden eksik evrakla başvuru yapıldığını anlatan geçerli bir dilekçe hazırlandığı durumlarda onay alınabilir.

Eksik evrakla yapılan vize başvurular Vizem.net danışmanlığı ile yapılıyorsa, vize onayı için gereken eksik evrak dilekçesi ilgili ülkenin vize danışmanı tarafından başvuru sahibinin kişisel durumuna göre hazırlanmaktadır. Vizem.net danışmanlığı ile hazırlanan vize eksik evrak dilekçesi sayesinde başvuruların onay oranı artmaktadır.

Elif Güzhan Yazan: Elif Güzhan

Elif Nur Güzhan, 2019 yılında giriş yaptığı Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dilbilimi okuyor, 2021 yılından beri Vizemnette yazarlık ve editörlük yapıyor.

Paylaş: