Kanada Vizesi Antalya Başvuru

Kanada Vizesi için Antalya'dan Başvuru Yapmak 2023

Önemli Not: Deprem sonrasında T.C vatandaşlarına sağlanan Kanada Open Work Permit (3 yıllık Kanada çalışma izni) başvuruları için başvuru sahibinin 3 Ocak 2024’e kadar Kanada’ya geçerli bir vize ile girmiş olması gerekir.

Sadece vize evrakları göçmenlik avukatı tarafından onaylanan kişilerin başvruları vizem.net tarafından yapılmaktadır.

Uygunluk kriterlerini öğrenmek için: 0850 241 1868’i arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kanada vizesi Antalya başvuru ve işlem merkezi Ankara ve İstanbul’da bulunan vize merkezi üzerinden gerçekleştirilir. Bu ofislerin yanı sıra akredite acentelerden de yardım alınabilmektedir.

Vizem.net Kanada vize başvuruları için Antalya’da danışmalık veren, Kanada IRCC sertifikasına sahip akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Kanada Vize Başvurusu Antalya’dan Nasıl Yapılır?

Kanada vize başvurusu Antalya’dan yapılırken öncelikle Kanada vizesi için gerekli evraklar hazırlanmalıdır ve Kanada vize başvuru formu doldurulup imzalanmalıdır. Kanada vize işlemleri Antalya için gerekli tüm belgeler elde edildikten sonra aracı kurumun İstanbul veya Ankara ofislerinden randevu alınmalıdır.

Vizem.net danışmanlığında yapılan Kanada vize başvurularında, başvuru formları ve vize talep dilekçesi danışmanlar tarafından hazırlanmaktadır ve vize randevuları alınmaktadır.

Kanada Konsolosluğu Antalya’da Bulunur Mu?

Hayır, Kanada Konsolosluğu Antalya’da bulunmamaktadır. Antalya Kanada Konsolosluğu olmadığı için konsolosluk işlemleri için kişilerin konsolosluk işlemleri için Ankara Büyükelçiliğine veya İstanbul konsolosluklarına ulaşması gerekmektedir.

Kanada Göçmenlik Antalya Bürosu Var Mıdır?

Hayır, Kanada göçmenlik Antalya bürosu yoktur. Kanada göçmenlik başvuruları sadece IRCC üzerinden yapılabilmektedir.

Kanada Göçmenlik Başvurusu Antalya’dan Nasıl Yapılır?

Kanada göçmenlik başvurusu Antalya’dan yapılırken IRCC üzerinden çevrimiçi olarak yapılabilmektedir. Kanada göçmenlik Antalya başvurularında gerekli biyometri işlemleri için aracı kurumun Ankara veya İstanbul merkezlerinden randevu almak gerekmektedir.

Antalya’da İkamet Eden Kişiler İçin Kanada Aracı Kurumu Hangisidir?

Antalya’da ikamet eden kişiler için Kanada yetkili aracı kurumu VFS Global’dir. VFS Global üzerinden sadece evraklar toplanabilmektedir ve biyometri işlemleri yapılabilmektedir. Kanada vize onayında tek yetkili merci olarak Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu (IRCC) görev yapmaktadır.

Antalya’dan Kanada Vizesi Almak Ne Kadar Sürer?

Antalya’dan Kanada vizesi almak, randevu tarihinde biyometri işlemlerinin tamamlanmasının ardından ortalama 2,5 ay sürmektedir.

Antalya Dışındaki Kanada Vize Başvuru Merkezleri Nelerdir?

Antalya dışındaki Kanada vize başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

  • İstanbul Kanada Vize Başvuru Merkezi
  • Kanada Vize Başvuru Merkezi Ankara
  • İzmir Kanada Göçmenlik ve Vize Başvuru Merkezi
  • Kanada Vize Başvurusu Gaziantep İşlem Merkezi
  • Kanada Vize Başvurusu Bursa İşlem Merkezi
  • Kanada Vizesi Adana Başvuru Merkezi

Kanada Vizesi Danışmanlık Hizmeti Antalya’da Nereden Alınır?

Kanada vizesi danışmanlık hizmeti Antalya’da Vizem.net’ten alınabilmektedir. Vizem.net Kanada vizesi başvuru sürecinde ve takip işlemlerinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve Türkiye’de oturum izni bulunan yabancı uyruklu kişilere yardımcı olmaktadır.

Vizem.net Türkiye’deki IRCC belgeli tek akredite vize acentesidir. Vizem.net ofisi ile 0850 241 1868 numarası üzerinden Kanada vize danışmanlık hizmeti için iletişime geçilebilmektedir.

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: