Kanada Bursa Vize Başvuru

Bursa Kanada Vize Türleri ve Başvuru Süreçleri 2023

Önemli Not: Deprem sonrasında T.C vatandaşlarına sağlanan Kanada Open Work Permit (3 yıllık Kanada çalışma izni) başvuruları için başvuru sahibinin 3 Ocak 2024’e kadar Kanada’ya geçerli bir vize ile girmiş olması gerekir.

Sadece vize evrakları göçmenlik avukatı tarafından onaylanan kişilerin başvruları vizem.net tarafından yapılmaktadır.

Uygunluk kriterlerini öğrenmek için: 0850 241 1868’i arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bursa’da ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Kanada vize başvurularını Ankara ve İstanbul Kanada vize başvuru merkezlerine veya akredite acenteler üzerinden yapabilmektedir.

Vizem.net Kanada vize başvuru işlemleri için Bursa’da danışmanlık hizmeti veren ve Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu (IRCC) sertifikasına sahip olan akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Kanada Vize Başvurusu Bursa’dan Nasıl Yapılır?

Kanada vize başvurusu evrakların yüklenmesi ve ödeme online olarak tamamlandıktan sonra Ankara veya İstanbul vize başvuru merkezinden biyometri işlemleri için randevu alınarak yapılır.

Fiziksel olarak yapılan başvurularda başvuru sahibinin randevu aldıktan sonra evrakları beyan etmek üzere şahsen Ankara veya İstanbul’a gitmesi gerekmektedir.

Kanada Konsolosluğu Bursa’da Bulunur Mu?

Hayır, Kanada Konsolosluğu Bursa’da bulunmamaktadır.

Bursa’da Kanada Göçmenlik Bürosu Var Mıdır?

Hayır, Bursa’da Kanada Göçmenlik Bürosu bulunmamaktadır. Kanada göçmenlik başvuruları yalnızca Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosuna (IRCC) yapılmaktadır.

Kanada Göçmenlik Başvurusu Bursa’dan Nasıl Yapılır?

Kanada göçmenlik başvurusu Bursa’dan yapılırken Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosunun resmi web sitesi olan canada.ca online başvuru sistemi kullanılabilmektedir.

Bursa’da İkamet Eden Kişiler İçin Yetkili Kanada Aracı Kurumu Hangisidir?

Bursa’da ikamet eden kişiler için yetkili Kanada aracı kurumu VFS Global olmakla beraber kurum aracılığıyla yalnızca Kanada vize başvurusu için gereken evraklar toplanmakta ve başvuru sahiplerinin biyometri işlemleri tamamlanmaktadır. Kanada vize başvurusunun onaylanmasında Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu (IRCC) yetki sahibi tek kurumdur.

Kanada Vize Başvuru Merkezi Bursa Adresi Nedir?

Kanada vize başvuru merkezi Bursa’da bulunmamakta olup Bursa’dan yapılacak Kanada vize başvuruları Ankara veya İstanbul Kanada vize başvuru merkezlerine yapılmaktadır.

Kanada vize başvuru merkezi Ankara’da İşçi Blokları Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Regnum Sky Tower 57/A Balgat, Çankaya, Ankara 06530, Türkiye adresinde bulunmaktadır.

Kanada vize başvuru merkezi İstanbul’da Hacıahmet Mah. Kurtuluş Deresi Cad. No:29 Beyoğlu, İstanbul 34440, Türkiye adresinde bulunmaktadır.

Bursa’dan Kanada Vizesi Almak Ne Kadar Sürer?

Bursa’dan Kanada vizesi almak Kanada ziyaretçi vizesi başvuru işlemlerinin ve vize başvuru randevusu sırasında biyometri işlemlerinin tamamlanmasından itibaren ortalama 2,5 ay sürmektedir.

Bursa Dışındaki Kanada Vize Başvuru Merkezleri Nelerdir?

Bursa dışındaki Kanada vize başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

  • İstanbul Kanada vize başvuru merkezi
  • Kanada vizesi Ankara başvuru merkezi
  • Kanada vizesi Gaziantep başvuru merkezi
  • Kanada vizesi Adana bilgi ve başvuru merkezi
  • Kanada vize işlemleri Antalya başvuru merkezi

Kanada Göçmenlik Danışmanlık Hizmeti Bursa’da Nereden Alınır?

Kanada göçmenlik danışmanlık hizmeti Bursa’da bulunan Vizem.net ofisinden alınabilmektedir.

Bursa’dan Kanada danışmanlık hizmetleri için 0224 322 0512 numaralı telefonla veya bursa.ofis@vizem.net e-posta adresiyle ulaşılabilmektedir.

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: