Kanada Express Vize Başvurusu

Kanada Express Vize Türleri ve Başvuru Süreçleri 2023

Kanada express vize başvurusu, vize değerlendirme süresinin kısaltıldığı bir başvuru seçeneğidir ancak IRCC (Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu) veya Kanada Konsolosluğu tarafından bu başvuru yöntemi ekstra bir hizmet olarak sunulmamaktadır. Kanada hızlı vize işlemleri için en önemli kriter, biyometri (parmak izi) işlemleri için randevunun aracı kurum vize merkezinden en erken tarihe alınmasıdır.

Kanada express vize başvurusu evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve biyometri işlemlerinin hızlıca tamamlanması ile mümkün olmaktadır. Kanada express vize başvurularında, biyometri için Kanada randevu işlemleri VFS vize başvuru merkezleri üzerinden yapılmaktadır.

Vizem.net üzerinden yapılan Kanada vizesi başvurularında, vize için gerekli evrakların merkez ofise ulaşması ile birlikte biyometri randevuları ortalama 5 gün içerisinde alınabilmektedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Kanada Hızlandırılmış Vize Başvurusu Nedir?

Kanada hızlandırılmış vize başvurusu, Kanada vizesinin daha kısa bir süre içinde alınabilmesini sağlayan bir başvuru yöntemidir. Kanada vize başvurusunun hızlı sonuçlanmasını sağlamak için bir seçenek, Kanada Can Plus hızlandırılmış vize başvurusunda bulunmaktır.

Kanada hızlandırılmış vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin en fazla 10 yıl içerisinde alınmış bir Kanada vizesi veya başvurunun yapıldığı tarihte geçerli bir Amerika vizesi olması gerekmektedir. Kanada Can Plus vizesi, kişilerin turistik vize başvurularının hızlı sonuçlanmasını sağlayan bir başvuru yöntemidir ve başvuru sahiplerinin gelir belgeleri ibraz etmesi gerekmemektedir. Kanada Can Plus vizesi başvurusu için vize merkezine yapılan başvuru esnasında, başvuru sahibinin gerekli şartları sağlaması durumunda, başvurunun IRCC vize ofisine hızlandırılmış işlem görmek üzere gönderildiği bilgisi verilmekte ve Kanada acil dosya gönderimi gerçekleştirilmektedir.

Kanada Express Vize için Hangi Merkezlerden Randevu Alınmalıdır?

Kanada express vize için VFS Global vize başvuru merkezlerinden randevu alınmalıdır. Kanada express vize başvurusunun en hızlı şekilde tamamlanabilmesi için IRCC’den başvurunun alındığına dair bildirim geldikten sonra biyometri randevusunun hızlıca alınması gerekmektedir. Kanada express vize için randevunun, VFS Global vize başvuru merkezleri üzerinden online olarak alınabilmektedir. Kanada express vize başvurularında sadece Ankara ve İstanbul’da bulunan VFS Global ofislerinden randevu alınabilmektedir, diğer illerdeki VFS Global ofisleri Kanada vize başvuruları için yetkili değildir. Kanada vizesi kolay mı çıkar sorusunun yanıtı, evraklar eksiksiz hazırlanmış ve biyometri işlemleri için randevu zamanında alınmış ise evet olmaktadır.

Vizem.net Kanada vize başvurularında, 81 ilde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de oturum izni olan yabancı uyruklu kişiler için vize danışmanlık hizmeti veren IRCC sertifikasına sahip tek akredite acentedir.

Acil Kanada Vizesi En Hızlı Nasıl Alınır?

Acil Kanada vizesi, biyometri işlemleri için mümkün olan en yakın tarihe randevu alınması ve evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması ile en hızlı şekilde alınabilmektedir. Kanada vize başvurusu yapılırken acil Kanada vizesi başvurusu olduğu belirtilerek vize değerlendirme süreci hızlandırılabilmektedir. Eksiksiz hazırlanan evraklar ve zamanında tamamlanan biyometri işlemleri, kolay Kanada vizesi süreci için önemlidir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan tüm başvurularda acil Kanada vizesine ihtiyacı olan başvuru sahipleri için evrakların hazırlanmasından başvurunun gerçekleştirilmesi ve takip edilmesine dek tüm süreç için Vizem.net tarafından yürütülmektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Hızlı Kanada Vizesi Aynı Gün Alınabilir Mi?

Hayır, hızlı Kanada vizesi aynı gün alınamamaktadır.

Kanada Express Vize Ücreti Ne Kadardır?

Kanada express vize ücreti 190 Euro ile 240 Euro arasında değişmektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Express Vize Kanada Takip ve Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Express vize Kanada takip ve sorgulama işlemi IRCC sistemi veya VFS üzerinden yapılabilmektedir. Kanada express vize başvurusu direkt olarak IRCC internet sitesi üzerinden yapılmış ise express vize takip işlemi sadece IRCC sistemi üzerinden yapılabilmektedir.

Express vize Kanada takip ve sorgulama işlemi, VFS üzerinden yapılmış başvurularda VFS internet sitesi üzerinden veya vize başvuru merkezine telefon/ e-posta yoluyla ulaşarak yapılabilmektedir. VFS üzerinden express Kanada vize takip işlemi, https://www.vfsglobal.ca/IRCC-GPTWave1/Track/Index?q=shSA0YnE4pLF9Xzwon%2Fx%2FCQ1P0LBKn66dLdNUfueK+wgQK15FNs3yVpXjESPsPIkYqDL56on8vfAnBfe7K1ejg%3D%3D adresi üzerinden başvuru referans numarası ve başvuru sahibinin doğum tarihi sisteme girilerek yapılabilmektedir.

Kanada Vizesi Almak Kolay Mıdır?

Kanada vizesi almak, gerekli evrakların eksiksiz hazırlanması ve biyometri işlemlerinin zamanında yapılması durumunda kolaydır. Kanada vizesini almanın kolay yolu gereken evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamak ve biyometri işlemlerini zamanında tamamlamaktır.

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: