Kanada Adana Konsolosluğu

Kanada Konsolosluğu Adana

Türkiye’deki Kanada dış temsilcilikleri Ankara ve İstanbul’da bulunmakta olup Adana’da Kanada Konsolosluğu bulunmamaktadır.

Her türden vize işlemleri Türkiye Kanada Konsolosluğu yerine online olarak canada.ca ve Ankara ve İstanbul’da bulunan vize başvuru merkezi aracılığıyla yapılmaktadır.

Vizem.net Adana’dan yapılan Kanada vize başvuruları için danışmanlık ve takip hizmeti veren akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Kanada Fahri Konsolosluğu Adana’da Bulunur Mu?

Kanada Fahri Konsolosluğu Adana’da bulunmamaktadır.

Kanada Vizesi Adana’dan Nasıl Alınır?

Kanada vizesi Adana’dan almak isteyen Türk vatandaşları, başvurularını VFS Kanada Ankara ve İstanbul vize başvuru merkezi üzerinden veya akredite acenteler üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Gerekli belgeler hazırlandıktan sonra fiziksel başvuru için en yakın Kanada vizesi Adana başvuru ve işlem merkezi olan VFS Global Ankara ofisinden randevu alınmalıdır.

Adana Kanada Konsolosluğu Yetkili Vize Büroları Var Mıdır?

Adana Kanada Konsolosluğu yetkili vize büroları bulunmamaktadır.

Türkiye Kanada Konsolosluğu Hangi İllerde Bulunur?

Türkiye Kanada Konsolosluğu İstanbul ve Ankara illerinde bulunmaktadır. Ankara’da bulunan Kanada Konsolosluğu, büyükelçilik statüsünde; İstanbul’da bulunan ise başkonsolosluk statüsünde hizmet vermektedir.

Kanada Ankara Konsolosluğu Nerededir?

Kanada Ankara Konsolosluğu Cinnah Caddesi, No: 58, 06690 Çankaya/Ankara adresinde konumlanmaktadır.

Kanada Ankara Konsolosluğuna herhangi bir işlem için gitmeden randevu alınması gerekmektedir. Kanada Büyükelçiliği iletişim bilgileri ise; telefon numarası (0312) 409 27 00, faks numarası +90 312 409 27 12 ve mail adresi ankra@international.gc.ca şeklindedir.

İstanbul Kanada Konsoslosluğu Nerededir?

İstanbul Kanada Konsolosluğu Levent Mahallesi Büyükdere Caddesi, Tekfen Tower, No:209 Beşiktaş/İstanbul adresinde yer almaktadır.

İstanbul Kanada Konsolosluğuna gitmeden önce randevu alınmalıdır. Kanada Konsolosluğu İstanbul iletişim bilgileri ise; telefon numarası +90 212 385 97 00, faks numarası +90 212 357 10 00 ve mail adresi istbl-cs@international.gc.ca şeklindedir.

Elif Güzhan Yazan: Elif Güzhan

Elif Nur Güzhan, 2019 yılında giriş yaptığı Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dilbilimi okuyor, 2021 yılından beri Vizemnette yazarlık ve editörlük yapıyor.

Paylaş: