Kanada Vizesi Adana Başvuru

Kanada Vizesi için Adana'dan Başvuru Yapmak 2023

Önemli Not: Deprem sonrasında T.C vatandaşlarına sağlanan Kanada Open Work Permit (3 yıllık Kanada çalışma izni) başvuruları için başvuru sahibinin 3 Ocak 2024’e kadar Kanada’ya geçerli bir vize ile girmiş olması gerekir.

Sadece vize evrakları göçmenlik avukatı tarafından onaylanan kişilerin başvruları vizem.net tarafından yapılmaktadır.

Uygunluk kriterlerini öğrenmek için: 0850 241 1868’i arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kanada vize başvuruları Adana’da ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Kanada Ankara veya İstanbul vize başvuru merkezleri üzerinden veya akredite acenteler üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Vize değerlendirme ve onay işlemlerinde yetkili tek kurum Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu’dur (IRCC).

Vizem.net, Kanada vize başvuruları Adana’da ikamet eden kişiler için saha ekibi ile danışmanlık hizmeti veren, IRCC sertifikasına sahip akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Adana’dan Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adana’dan Kanada vize başvurusu yapmak için, Kanada vizesi için gerekli belgelerin hazırlanması, vize başvuru formunun doldurulması ve İstanbul veya Ankara’da ofisleri bulunan aracı kurumdan biyometri işlemleri için randevu alınması gerekmektedir.

Vizem.net danışmanlığıyla yapılan Kanada vizesi başvurularında, başvuru formları ve vize talep dilekçesi Kanada vize danışmanı tarafından doldurulup hazırlanmakta ve vize randevuları danışman tarafından oluşturulmaktadır.

Kanada Konsolosluğu Adana’da Nerededir?

Kanada Konsolosluğu Adana’da bulunmamaktadır.

Adana’da İkamet Eden Kişiler İçin Yetkili Kanada Aracı Kurumu Hangisidir?

Adana’da ikamet eden kişiler için yetkili Kanada aracı kurumu VFS Global’dir. Kanada vizesi başvurularında yetkili aracı kurum olan VFS Global üzerinden yalnızca başvuru için gereken evrakların ibrazı ve biyometri işlemleri tamamlanmaktadır, Kanada vizesi onayı için Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu (IRCC) yetkili olan tek kurumdur.

Adana’dan Kanada Vizesi Almak Ne Kadar Sürer?

Adana’dan Kanada vizesi almak, randevu tarihinde yapılan Kanada vizesi için biyometri işlemlerinin tamamlanmasından sonra ortalama 2,5 ay sürmektedir.

Adana Dışındaki Kanada Vize Başvuru Merkezleri Nelerdir?

Adana dışındaki Kanada vize başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

  • Kanada vize ofisi İstanbul
  • Kanada vize başvuru merkezi Ankara
  • Kanada vize başvurusu İzmir İşlem Merkezi
  • Bursa Kanada vizesi başvuru ve işlem merkezi
  • Kanada vizesi Antalya başvuru ve işlem merkezi
  • Kanada vizesi Gaziantep başvuru ve işlem merkezi

Kanada için Vize Danışmanlığı Hizmeti Adana’da Nereden Alınır?

Kanada için vize danışmanlığı hizmeti, Adana’da Vizem.net üzerinden alınabilmektedir. Vizem.net, Adana’da ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve yabancı uyruklu kişiler için Kanada vize başvuru ve takip işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kanada için vize danışmanlığı hizmeti başvuru sürecinde formların doldurulması ve gereken evrakların düzenlenmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Vizem.net, Kanada Vize Danışmanlık Hizmeti veren IRCC belgesine sahip Türkiye’deki akredite vize acentesidir. Kanada için vize danışmanlığı hizmeti Adana’da ikamet eden kişiler için Alsancak Mah. GMK Blv. Capital Ticaret Merkezi A Blok K:8/47, Toroslar/ Mersin adresinde bulunan Vizem.net Mersin ofisi üzerinden verilmektedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: