Kanada Gaziantep Vize Başvuru

Kanada Vizesi için Gaziantep'den Başvuru Yapmak 2023

Önemli Not: Deprem sonrasında T.C vatandaşlarına sağlanan Kanada Open Work Permit (3 yıllık Kanada çalışma izni) başvuruları için başvuru sahibinin 3 Ocak 2024’e kadar Kanada’ya geçerli bir vize ile girmiş olması gerekir.

Sadece vize evrakları göçmenlik avukatı tarafından onaylanan kişilerin başvruları vizem.net tarafından yapılmaktadır.

Uygunluk kriterlerini öğrenmek için: 0850 241 1868’i arayarak bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep’te ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Kanada vize başvuruları, VFS Global Kanada Ankara ve İstanbul vize başvuru merkezi aracılığıyla veya akredite acenteler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Başvurusu tamamlanan Kanada vizelerinin değerlendirme ve onay süreci, tek yetkili kurum olan Kanada Göçmenlik, Mülteci ve Vatandaşlık Bürosu (IRCC) tarafından yapılmaktadır.

Vizem.net, Kanada vize başvuruları için Türkiye’nin 81 ilinde danışmanlık hizmeti veren, Kanada IRCC sertifikasına sahip Türkiye’deki tek akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Kanada Vize Başvurusu Gaziantep’ten Nasıl Yapılır?

Kanada vize başvurusu, Gaziantep ikametli başvuru sahipleri için gerekli evraklar tamamlandıktan sonra İstanbul veya Ankara’da bulunan vize başvuru merkezleri üzerinden yapılmaktadır. Kanada vize başvurusu için gerekli evrakları temin eden ve vize başvuru formunu dolduran kişilerin, biyometri işlemleri için ilgili ildeki vize ofislerine randevu alarak, randevu günü ve saati şahsen başvuru işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan Kanada vizesi başvurularında, temin edilmesi gereken vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi danışmanlar tarafından hazırlanıp, vize randevusu alınmaktadır.

Gaziantep’te Kanada Konsolosluğu Bulunur Mu?

Hayır, Kanada Konsolosluğu, Gaziantep’te yoktur.

Gaziantep’te İkamet Eden Kişiler İçin Yetkili Kanada Aracı Kurumu Nedir?

Gaziantep’te ikamet eden kişiler için yetkili Kanada aracı kurum, VFS Global’dir.

VFS Global ofislerine teslim edilen, gerekli başvuru evrakları ve randevu günü tamamlanan biyometri işlemlerinin ardından vize onayı, tek yetkili kurum Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu (IRCC) tarafından verilmektedir.

Kanada Vize Başvuru Merkezi Gaziantep Adresi Nedir?

Kanada vize başvurusu için yetkili VFS Global ofisleri İstanbul ve Ankara illerinde bulunmaktadır. Gaziantep’teki VFS ofisi Kanada vize başvurularını kabul etmemektedir.

Kanada vize başvurusu için VFS Global İstanbul ofisinin adresi, Hacıahmet mahallesi, Kurtuluş Deresi caddesi, No:29, 34440, Beyoğlu/ İstanbul’dur.

Kanada vize başvurusu için VFS Global Ankara ofisinin adresi; İşçi Blokları mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu caddesi, Regnum Sky Tower 57/A, 06530, Balgat, Çankaya, Ankara’dır.

Gaziantep’ten Kanada Vizesi Almak Ne Kadar Sürer?

Gaziantep’ten Kanada ziyaretçi vizesi almak, randevu günü biyometri işlemleri tamamlandıktan ve gerekli evraklar teslim edildikten sonra ortalama 2,5 ay sürmektedir.

Gaziantep Dışındaki Kanada Vize Başvuru Merkezleri Nelerdir?

Gaziantep dışındaki Kanada vize başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

  • Kanada vize merkezi İstanbul
  • Ankara Kanada vize başvuru merkezi
  • Kanada Vizesi İzmir Başvuru Merkezi
  • Bursa Kanada göçmenlik ve vize başvuru merkezi
  • Kanada vizesi Antalya işlem merkezi
  • Kanada vizesi Adana bilgi işlem ve başvuru merkezi

Kanada için Vize Danışmanlığı Hizmeti Gaziantep’te Nereden Alınır?

Gaziantep’te ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve yabancı uyruklu kişiler, Kanada vize başvuru ve takip işlemleri için danışmanlık hizmetini, Vizem.net akredite acentesi üzerinden alabilmektedir.

Vizem.net, Kanada vize danışmanlık hizmeti veren Türkiye’deki IRCC sertifikalı akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: