Kanada İzmir Vize Başvuru

İzmir Kanada Göçmenlik ve Vize Türleri ve Başvuru Süreçleri 2023

Önemli Not: Deprem sonrasında T.C vatandaşlarına sağlanan Kanada Open Work Permit (3 yıllık Kanada çalışma izni) başvuruları için başvuru sahibinin 3 Ocak 2024’e kadar Kanada’ya geçerli bir vize ile girmiş olması gerekir.

Sadece vize evrakları göçmenlik avukatı tarafından onaylanan kişilerin başvruları vizem.net tarafından yapılmaktadır.

Uygunluk kriterlerini öğrenmek için: 0850 241 1868’i arayarak bilgi alabilirsiniz.

İzmir’de ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Kanada vize başvuruları, VFS Kanada İstanbul ve Ankara vize başvuru merkezleri üzerinden ya da akredite acenteler üzerinden yapılabilmektedir.

Vizem.net Kanada vize başvurusu İzmir ilinde ikamet edenler için danışmanlık veren, Kanada IRCC sertifikasına sahip akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Kanada Vize İşlemleri İzmir’den Nasıl Yapılır?

Kanada vize işlemlerini İzmir’den yapmak için öncelikle Kanada vizesi için gerekli evraklar hazırlandıktan ve vize başvuru formu doldurulduktan sonra Ankara ya da İstanbul’da ofisleri bulunan aracı kurumlardan randevu alınarak yapılmaktadır.

Vizem.net 81 ilden ikamet eden kişilere vize danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kanada vizesi İzmir ilinde ikamet eden kişilerin Kanada vizesi başvurularında, başvuru formu ve vize talep dilekçesi başvuru sahibi adına Vizem.net danışmanları tarafından hazırlanmakta ve vize randevuları alınmaktadır.

İzmir’de Kanada Konsolosluğu Bulunur Mu?

Hayır, İzmir’de Kanada Konsolosluğu bulunmamaktadır.

İzmir’de Kanada Göçmenlik Bürosu Var Mıdır?

Hayır, Kanada Göçmenlik Bürosu İzmir ilinde bulunmamaktadır. Kanada göçmenlik başvuruları yalnızca IRCC’ye yapılabilmektedir.

Kanada Göçmenlik Başvurusu İzmir’den Nasıl Yapılır?

Kanada göçmenlik başvurusu İzmir’den IRCC’ye online olarak yapılabilmektedir. Kanada göçmenlik başvurusu yapıldıktan sonra aracı kurumdan biyometri işlemleri için randevu alınmalıdır.

İzmir’de İkamet Eden Kişiler İçin Yetkili Kanada Aracı Kurumu Hangisidir?

İzmir’de ikamet eden kişiler için yetkili Kanada aracı kurumu VFS Global olmaktadır.

Ancak VFS Global İzmir ofisi Kanada vizeleri için hizmet vermemektedir.

Kanada vize onayı için yetkili tek merci Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık (IRCC) olmaktadır.

Kanada Vize Başvuru Merkezi İzmir Adresi Nedir?

Kanada vize başvuru merkezi İzmir ili için İstanbul ve Ankara VFS Global ofisleridir. İstanbul VFS Global adresi Hacı Ahmet Mah. Kurtuluş Deresi Cad. No:29 Beyoğlu-İstanbul’dur.

Ankara VFS Global ofisi adresi ise İşçi Blokları Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd., Regnum Sky Tower 57/A, Balgat, Çankaya-Ankara’dır.

Kanada Vizesi Takip İşlemi İzmir’den Nasıl Yapılır?

Kanada vizesi takip işlemi İzmir’den online olarak, telefonla ve e-postayla yapılabilmektedir.

Online olarak vizenin durumunu görmek için başvuru sonrası verilen takip numarasının bulunması gerekmektedir. VFS Global Kanada vize takip için online olarak takip numarası ve başvuru sahibinin doğum tarihinin girilmesi gerekmektedir. Vize takip hizmeti, başvuru sürecinin hangi aşamada olduğunu göstermektedir.

İzmir’den Kanada Vizesi Almak Ne Kadar Sürer?

İzmir’den Kanada vizesi almak biyometri işlemleri tamamlandıktan sonra 2022 yılı için ortalama olarak 2,5 ay sürmektedir.

İzmir Dışında Hangi İllerden En Fazla Kanada Vize Başvurusu Gerçekleşmektedir?

İzmir dışında en fazla Kanada vize başvurusu yapılan iller aşağıda listelenmiştir.

  • İstanbul Kanada vize başvuru merkezi
  • Ankara Kanada vize başvuru merkezi
  • Bursa Kanada vize başvuru merkezi
  • Gaziantep Kanada vize başvuru merkezi
  • Adana Kanada vize başvuru merkezi
  • Antalya Kanada vize işlemleri başvuru merkezi

İzmir Kanada Vize Acenteleri Nelerdir?

Vizem.net İzmir’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve yabancı uyruklu kişiler için Kanada vize işlemleri için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Vizem.net Türkiye’deki IRCC belgesine sahip danışmanlar ile hizmet veren akredite acentedir. Vizem.net ile Kanada vize danışmanlık hizmeti bilgi ve başvuru için 0850 241 1868 numarası ile iletişim kurulabilmektedir.

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: