Ev Hanımları için Almanya Vize Dilekçe Örneği

Ev Hanımları için Almanya Vize Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Ev hanımları Almanya vizesi için başvuru yapabilirler ancak ev hanımlarının düzenli geliri olmadığı için vize başvurusu yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı şartlar vardır. Ev hanımları Almanya vizesi için başvuru yapmak için bir sponsordan destek almalıdır.

Vizem.net, danışmanlığında yapılan ev hanımları vize başvurularında tüm Schengen ülkeleri için son 4 yılda %97,2 onay oranı ile onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Ev Hanımları Almanya Vizesi Alabilir Mi?

Ev hanımları Almanya vizesi alabilmektedir ancak ev hanımlarının maddi geliri olmadığı için seyahatleri boyunca maddi destek sağlayacak bir sponsora ihtiyaçları vardır.

Ev Hanımları için Almanya Vize Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Ev hanımları için Almanya vize dilekçesi Almanca ya da İngilizce olarak yazılmalıdır.

Ev Hanımları için Almanya Vize Dilekçe Örneği (İngilizce)

Ev hanımları için İngilizce Almanya vizesi dilekçe örneği aşağıda yer almaktadır.

Ev Hanımları için İngilizce Almanya Vize Dilekçe Örneği
Ev Hanımları için İngilizce Almanya Vize Dilekçe Örneği

Ev Hanımları Almanya Vize Talep Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Ev hanımları için Almanya vize talep dilekçesi başvuru sahibi tarafından Almanya Konsolosluğu’na hitaben yazılmalıdır. Almanya vize talep dilekçesi İngilizce ya da Almanca dilinde yazılmalıdır.

Almanya vize talep dilekçesinin içeriği açıklayıcı olmalıdır. Almanya vize talep dilekçesi vize başvurusunda bulunan kişinin adını soyadını, Almanya’yı hangi amaçla ziyaret edeceğini ve hangi tarihlerde seyahat etmeyi planladığını içermelidir. Almanya vizesi için dilekçe tükenmez kalemle A4 kağıdına yazılmalıdır.

Ev Hanımları Almanya Sponsor Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Ev hanımları için Almanya vizesi sponsor dilekçesi, sponsor olacak kişi tarafından bizzat yazılmalıdır. Almanya vizesi sponsor dilekçesi Almanca ya da İngilizce olarak Almanya Konsolosluğu’na hitaben yazılmalıdır.

Almanya vizesi sponsor dilekçesi sponsor olacak kişinin kişisel bilgilerini, sponsor olacağı kişiye ait bilgileri ve başvuru sahibine sağlayacağı desteğin miktarı ile ne kadar süre destek olacağını içermelidir. Almanya vizesi için Almanya sponsor dilekçesi, tükenmez kalem kullanılarak A4 kağıdına yazılmalıdır.

Ebru Sönmez Yazan: Ebru Sönmez

Ebru Sönmez 2015 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamladı, 2016 yılında avukat olarak çalışmaya başladı ve 2021 yılından beri Vizem.net için ´Immigration and Visa Law Attorney´ unvanı ile çalışıyor.

Paylaş: