Almanya Kadıköy Vize Başvuru Merkezi

İstanbul Kadıköy Almanya Vize Başvuru Merkezi

2022 yılında İstanbul ve İstanbul’un çevre illerinde ikamet eden Türk vatandaşlarının Almanya vize işlemleri Kadıköy vize başvuru merkezinden gerçekleştirilmektedir. Almanya vize başvuruları, İstanbul Kadıköy’de bulunan vize aracı kurumunda yapılmaktadır.

Vizem.net İstanbul’daki Anadolu ve Avrupa ofisleri ile Almanya vize başvurularına yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir ve %97,6 ile vize kabul oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Almanya Vize Kadıköy Merkezi Nerededir?

Almanya vizesi için Kadıköy başvuru merkezi olarak iData ofisi bulunmamaktadır, ancak Almanya vizesi için danışmanlık hizmeti veren firmalar bulunmaktadır.

Vizem.net’in Ataşehir ofisi, Kadıköy’e en yakın danışmanlık ofisi şubesidir.

Almanya Vize Randevusu için Kadıköy’e Mi Gelinmelidir?

Hayır, Almanya vize randevusu için başvuru sahiplerinin Kadıköy’e gelmesine gerek yoktur. Altunizade ve Şişli’de bulunan vize başvuru merkezlerinde biyometri işlemleri tamamlanmakta ve gerekli evraklar teslim edilmektedir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan Almanya vize başvurularında Almanya saha danışmanları başvuru sahiplerine eşlik etmektedir.

Almanya Vize Başvurusu Kadıköy’den Yapılabilir Mi?

Hayır, Almanya vize başvurusu Kadıköy’den yapılamamaktadır ancak son 59 ay içerisinde herhangi bir ülke üzerinden Schengen vize başvurusunda bulunmuş ve VIS kaydına sahip olan kişiler, sadece vize için gerekli evrakları vizem.net ofislerine göndererek Almanya vize başvurusu yapabilmektedir.

Evrak gönderimi yapan kişilerin, Vizem.net ofislerine şahsen gitmesine gerek kalmadan başvuruları tamamlanabilmektedir.

Almanya Vizesi için İstanbul’da Hangi Acentelerle Çalışmalıyım?

Almanya vizesi için İstanbul’da danışmanlık hizmeti alınacak acente seçimi yaparken, acentenin TURSAB A grubu acente olup olmadığı ve iData başvuru merkezi ile akreditasyon sahibi olup olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır. Belgelerinde eksik olan veya akredite olmayan danışmanlık şirketleriyle veya şahıslarla Almanya vize başvurusu yapılmaması gerekmektedir. Belgesi olmayan kişi veya şirketlerin yanlış yönlendirmesi ile yapılan Almanya vize başvuruları, vize reddi ile sonuçlanabilmektedir.

Daha Önceki Başvurduğum Acente ile Vize Reddi Alım Ne Yapmalıyım?

Almanya vize başvurusu reddedilmiş kişiler, ret kararına ait gerekçelerin aksini ispat ettiği takdirde yeniden başvuru yapabilmektedir. Almanya vize reddine itiraz etmek isteyen kişiler, başvuru yaptıkları kuruma dilekçesi yazarak itiraz başvurusunda bulunabilmektedir.

Daha önce başvurulan acente ile Almanya vize başvurusu yapan kişilerin vizeleri çeşitli gerekçelerle reddedilebilmektedir. Vize başvurusu Almanya red maddeleri kapsamında; sahte seyahat belgesinin ibrazı, destekleyici belgelerin güvenilirliği, gerçekliği ve içeriğinin şüpheli olması, geçerli sağlık sigortasının bulunmaması, başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesi konusunda şüphelerin oluşması, planlanan seyahat amacının kanıtlanamaması, maddi ve finansal kaynakların yetersizliği, seyahat için gerekli kaynakların yasal yollardan edinilmemesi, Schengen bölgesine üye ülkelerinde son 180 gün boyunca 90 gün süreyle ikamet etmiş olmak, Schengen Information System seyahat engeli kaydının olması, Almanya kamu politikası ve iç güvenliği için tehdit olarak kabul görülmek, kamu sağlığı için tehdit oluşturmak ve Schengen ülkelerinde herhangi bir vize ihlaline sahip olmak gibi gerekçeler bulunmaktadır.

Vize Reddi Aldım Tekrar Vizem.net Üzerinden Vize Başvurusu Yapabilir Miyim?

Daha önceden Schengen vizesine başvurusu reddedilmiş kişiler, vizem.net danışmanlığında yaptığı yeni vize başvurularındaki onaylanma oranı son 5 yıl içerisinde %84,4’tür. Pasaportunda vize reddi olan her başvuru kabul edilmemektedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Paylaş: