Kosmos Yunanistan Vize İşlemleri

Kosmos Yunanistan Vize Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yunanistan’a seyahat edecek vatandaşların, Yunanistan Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş akredite vize başvuru merkezleri olan Kosmos Vize ya da VFS Global aracılığı ile vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Yunanistan vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş iki akredite vize başvuru merkezinden biri Kosmos Vize’dir.

Yunanistan vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş akredite vize başvuru merkezleri olan Kosmos Vize ve VFS Global, sadece vize başvuruları ile parmak izi ve fotoğraftan oluşan biyometri bilgilerinin alımı için yetkilendirilmişlerdir. Yunanistan vize başvurularının ve biyometri bilgilerinin alımı için Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’nde VFS Global; diğer tüm illerde ise Kosmos Vize yetkilendirilmiştir.

Yunanistan vize başvurularında onay yetkisi yalnızca Yunanistan Konsolosluğuna aittir. Kosmos Vize, vize başvurularını değerlendirme yetkisine sahip olmadığı gibi vize başvuruları üzerinde herhangi bir şekilde olumlu ya da olumsuz etkisi de bulunmamaktadır.

Yunanistan’a Gitmek için Vize Gerekiyor Mu?

Evet, Yunanistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeye tabidirler. Yunanistan’a seyahat edecek umuma mahsus pasaport hamili vatandaşların vize almaları gerekmekle birlikte diplomatik, hususi ve hizmet pasaport hamilleri vizeden muaf tutulmaktadır.

Yunanistan’a Gitmek için Vize Nereden Alınır?

Yunanistan’a seyahat edecek vatandaşların, vize başvurularını Yunanistan dış temsilcilikleri tarafından yetkilendirilmiş akredite vize başvuru merkezleri olan Kosmos Vize ya da VFS Global’den (Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli) randevu alarak yapmaları gerekmektedir.

Yunanistan vize başvurularında yüksek onay oranına sahip olan vizem.net, uzman kadrosu ile akredite acente olarak vize başvurularında danışmanlık ve takip hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Kosmos Vize Üzerinden Hangi Vize Türlerine Başvurulabilir?

Kosmos Vize, Yunanistan’a gerçekleştirilecek 90 güne kadar olan seyahatler için Schengen vizesi başvurularını almak ile yetkilendirilmiştir. Yunanistan’da 90 günden fazla kalma hakkı sağlayan D tipi vize başvuruları sadece Yunanistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmekte olup Kosmos Vize tarafından kabul edilmemektedir.

Yunanistan’a gerçekleştirilecek kısa süreli seyahatler için Kosmos Vize üzerinden başvuru yapılabilecek Yunanistan vize türleri aşağıda sıralanmıştır.

 • Turist Schengen vizesi
 • Aile ve arkadaş ziyareti Schengen vizesi
 • Ticari Schengen vizesi
 • Tır ve otobüs şoförleri için Schengen vizesi
 • Gemiciler ve görevli havayolu personeli için Schengen vizesi
 • Eğitim Schengen vizesi
 • Kültürel, sportif etkinlikler ve konferanslar için Schengen vizesi
 • Transit Schengen vizesi

Yunanistan, aralarında sınır kontrolü olmayan 26 Avrupa ülkesini kapsayan Schengen Bölgesi dahilinde olup Yunanistan’a seyahatleri için alınan tüm vizeler Yunanistan Schengen vizesi kategorisinde dahildir. Yunanistan Schengen vizesi Cosmos Vize aracılığı ile alınmaktadır.

Kosmos Vize Üzerinden Yunanistan Aile Birleşimi Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

Hayır, Kosmos Vize üzerinden Yunanistan aile birleşimi vizesi için başvuru yapılamamaktadır. Yunanistan’da 90 günden fazla kalma hakkı sağlayan D Tipi vize türleri arasında olan Yunanistan aile birleşimi vizesi için başvurular sadece Yunanistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir.

Kosmos Yunanistan Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kosmos Yunanistan vizesi için gerekli evraklar eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak teslim edilmelidir. Yunanistan vize evrakları Kosmos’un en yakın başvuru merkezine bizzat sunulmalıdır.

Yunanistan’a seyahat edecek kişilerin vize türü fark etmeksizin hazırlaması gereken evraklar aşağıda listelenmiştir.

 • Yunanistan Vize Başvuru Formu: Doğru bilgilerle eksiksiz olarak doldurulmuş ve şahsen imzalanmış başvuru formu sunulmalıdır.
 • Pasaport: Geçerlilik süresi en az 1 yıl olmalı, en az iki adet karşılıklı boş vize sayfası bulunmalı ve ilk veriliş tarihi 10 yıldan eski olmaması gerekmektedir.
 • Vize Ücreti: Nakit ve Euro olarak başvuru esnasında ödenmesi gerekmektedir.
 • Biyometrik Fotoğraf: Arka fonu beyaz, son 6 ay içerisinde çektirilmiş ve 35 mm genişliğinde 45 mm uzunluğunda olmalıdır.
 • Yunanistan Seyahat Sağlık Sigortası: Schengen Bölgesi içinde geçerli, en az 1 aylık seyahat süresini kapsayan ve teminat limiti en az 30.000 € olan seyahat sağlık sigortasının ıslak imzalı, orijinali sunulmalıdır. Seyahat sağlık sigortasında, vefat halinde cenazenin defni veya yurt dışından nakil giderlerinin poliçede belirtilen şekilde karşılanacağına ilişkin açıklama olmalıdır.
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı fotokopisi sunulmalıdır.
 • Pasaport Fotokopisi: Mevcut pasaportun işlenmiş tüm sayfalarının fotokopileri ve var ise eski pasaportun işlenmiş tüm sayfalarının fotokopileri sunulmalıdır.
 • Oturma İzni: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan başvuru sahiplerinin Yunanistan seyahatinden dönüş tarihinden itibaren en az 3 ay sonrasına dek geçerli oturma izni sunması gerekmektedir.
 • Seyahat Evrakları: Yunanistan’a yapılacak seyahate ilişkin konaklama ve ulaşım bilgileri sunulmalıdır. Konaklama tarihleri ile Yunanistan’a giriş ve çıkış tarihlerinin birbirleri ile uyumlu olması gerekmektedir.
 • Nüfus Kayıt Örneği: Tam vukuatlı, e-devlet üzerinden alınmış ve barkodlu olması gerekmektedir.
 • İkamet Belgesi: E-devlet üzerinden alınmış ve barkodlu olması gerekmektedir.
 • Muvafakatname: Yunanistan vizesine başvuracak işveren 18 yaşından küçük çocuğu ile seyahat edecek ise noter onaylı, güncel, tarihli 6 ay içinde alınmış muvafakatname sunulmalıdır. Çocuk, her iki ebeveyni ile birlikte seyahat edecek olsa dahi beraber başvuruda bulunulmadığı durumda muvafakatname sunulması gerekmektedir. Çocuk, her iki ebeveyni ile birlikte seyahat edecek ve her iki ebeveyni ile beraber başvuruda bulunacak ise başvuru formunun altına her iki ebeveyninin de imza atması koşuluyla muvafakatname istememektedir. Reşit olmayan başvuru sahibinin anne ve babası boşanmış ise velayeti gösteren mahkeme kararı ve her halükarda velayeti olan ebeveyn ile başvuru yapılıyor olsa dahi velayete sahip olmayan ebeveynden noter tasdikli muvafakatname gerekmektedir.
 • Mal Varlığı Beyanı: Başvuru sahibinin banka hesap dökümü ve bulunması durumunda Türkiye ve Avrupa’da bulunan gayrimenkul fotokopileri sunulmalıdır. Banka hesap dökümü; son 3 ayın hareketlerini göstermeli, 7 günden eski olmamalı, kişi başı en az 5.000 TL teminat bulunmalı ve talep edilen vize süresi kadar günlük 50 € bakiye bulunması gerekmektedir.

Yunanistan vize başvuru için gerekli evraklar kişinin çalışma durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yunanistan vize başvurusu için çalışanların SGK hizmet dökümü, işveren mektubu ve maaş bordrosu gibi evraklar sunması gerekirken, çiftçilerin bağlı oldukları ziraat odası tarafından verilmiş çiftçi belgesi, öğrencilerin öğrenci belgesi, esnafların ve şirket sahiplerinin ise vergi levhası, imza sirküleri ve faaliyet belgesi gibi birtakım evraklar sunması gerekmektedir.

Kosmos Yunanistan Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Yunanistan vize başvurusu için doldurulması zorunlu olan vize formu, Schengen vizesi başvurularında doldurulması zorunlu standart bir formdur. Yunanistan vizesi için Kosmos Vize’den randevu oluşturacak kişilerin https://www.kosmosvize.com/tr-tr/basvuru-formu adresinden vize başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Yunanistan vize başvuru formunun doğru bilgiler ile eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Başvuru sahibinin; soyadı, adı, doğum tarihi, doğum yeri, doğum ülkesi, uyruğu, cinsiyeti, medeni hali, kimlik numarası, pasaport bilgileri (türü, veriliş tarihi, geçerlilik tarihi, verildiği ülke), adresi, e-posta adresi, telefon numarası, mesleği ve seyahat bilgileri (gidilecek ülke veya ülkeler, ülkelere giriş ve çıkış tarihleri, talep edilen giriş sayısı) başvuru formunda doldurulması zorunlu alanlardır.

Vize başvuru formunda başvuru sahibinin kişisel durumuna talep edilen birtakım bilgiler bulunmaktadır. Başvuru sahibi reşit değilse ebeveyn ya da yasal vasisinin soyadı, adı, telefon numarası, e-posta adresi, uyruğu ve başvuru sahibininkinden farklı olması durumunda adresinin bildirilmesi gerekmektedir. Başvuru sahibi varsa AB, Avrupa Ekonomik Alanı veya İsviçre vatandaşı olan aile üyelerinin ad, soyad, doğum tarihi, uyruk, kimlik numarasından oluşan kişisel bilgileri ile bu kişilerle olan aile ilişkisini belirtmelidir. Başvuru sahibi; öğrenci ise eğitim gördüğü kurumun ismini ve adresini, çalışıyor ise işvereninin ismini, adresini ve telefon numarasını bildirmelidir. Başvuru için gerekli evraklar başvurulan vize türüne göre değişmekte olduğundan başvuru sahibinin vize başvuru formunda seyahat amacını belirtmesi gerekmektedir. Yunanistan vize başvuru formunda, varsa başvuru sahibini Yunanistan’a davet eden kişi ya da kurumun bilgileri paylaşılmalıdır. Başvuru sahibi seyahati boyunca konaklayacağı adresi başvuru formunda belirtmelidir.

Yunanistan seyahati için alınması gereken vize Schengen vizesi olduğundan ve Schengen vizesi aralarında sınır kontrolü olmayan 26 Avrupa ülkesini kapsayan bir vize olduğundan; başvuru sahibi, Schengen ülkeleri arasından Yunanistan haricinde başka bir ülkeye de seyahat edecek ise başvuru formunda bu durumu bildirmelidir.

Yunanistan vize başvuru formunu kurallara uygun şekilde dolduran kişiler Yunanistan vize başvurusu için Kosmos Vize’den randevu alabilmektedir.

Kosmos Yunanistan Vize Randevu Nasıl Oluşturulur?

Kosmos Yunanistan vize randevu işlemlerine geçilmeden önce Kosmos Vize’nin internet adresinden vize başvuru formunun doldurulmuş olması gerekmekte olup aksi takdirde randevu alınması mümkün değildir.

Kosmos Vize’den randevu alınırken öncelikle randevu türünün seçilmesi gerekmekte olup burada bireysel yada aile olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Ailesi ile birlikte başvuru yapan adayların, randevu alabilmek için her bir aile bireyi için ayrı ayrı başvuru formu doldurmuş olması ve randevu al menüsünden başvuru tipi olarak aile seçeneğini seçmesi gerekmektedir. Başvuru tipi seçildikten sonra kimlik numarası ve ardından başvuru şubesi ile başvuru şekline ilişkin tercihler girilmelidir. Kosmos Vize’nin İstanbul, Trabzon, Bursa, İzmir, Antalya, Ayvalık, Bodrum, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Ankara ve Gaziantep’te başvuru merkezleri bulunmakta olup başvuru sahibi ikamet ettiği ya da ikamet ettiği ile en yakın başvuru merkezini tercih etmelidir. Kosmos Vize; Trabzon ve Bursa’daki vize ofisleri haricinde diğer başvuru merkezlerinde VIP hizmet sunmakta olup VIP hizmet almak isteyen kişilerin başvuru şekli tercihinde VIP seçeneğini seçmesi gerekmektedir. Başvuru tipi, şekli ve şubesi seçildikten ve kimlik numarası bilgileri girildikten sonra sağ alt köşede bulunan “Sonraki” butonuna tıklanmalı ve randevu tarihi seçimi yapılmalıdır. Randevu tarihini belirleyen başvuru sahipleri randevularını onaylayarak randevu bilgilerini yazdırmalıdırlar.

Yunanistan vize başvurusu için alınan randevu gününden önce vize başvurusu için gerekli tüm evrakların hazırlanmış olması ve Kosmos Yunanistan vize başvuru işlemleri için her başvuru sahibinin belirlenen gün ve saatte randevusuna bizzat katılması gerekmektedir.

Kosmos Yunanistan Vize Ücreti Ne Kadardır?

Yunanistan vize başvurusu için Kosmos Vize tarafından talep edilen ücretler aşağıdaki tabloda verilmiştir.

HizmetÜcret
Yunanistan Vize Harcı (Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları)80 €
Yunanistan Vize Harcı (Bosna Hersek, Kuzey Makedonya, Ukrayna, Rusya, Belarus, Gürcistan, Sırbistan, Arnavutluk, Karadağ, Azerbaycan, Moldova, Kosova ve Ermenistan Vatandaşları)35 €
Yunanistan Vize Harcı (0-12 Yaş)Ücretsiz
Kosmos Vize Merkezi Hizmet Bedeli20 €
Yunanistan D Tipi Vize HarcıKonsolosluk tarafından belirlenmektedir.
Kosmos Vize Yunanistan D Tipi Vize Hizmet BedeliKonsolosluk tarafından belirlenen hizmet bedelinin yarısı talep edilmektedir.
Kosmos Vize VIP Servis (İsteğe bağlıdır. VIP servis satın alan başvuru sahiplerinin biyometri işlemleri ayrı salonda özel olarak yapılmakta ve isteğe bağlı olarak kargo, fotokopi ve mesaj ile bilgilendirme hizmetleri sunulmaktadır.)40 €
Kosmos Vize Mobil Başvuru Servisi (İsteğe bağlıdır. Mobil başvuru servisi satın alan başvuru sahiplerinin başvuru ve biyometri işlemleri kendilerinin seçtikleri adreste gerçekleştirilmektedir.)120 € (1 ila 4 kişi için kişi başı talep edilen ücrettir. Dört kişiden fazla olan gruplar için grup indirimleri yapılmaktadır.)
Kosmos Vize Kargo Servisi (İsteğe bağlıdır.)45 TL
Kosmos Vize Fotoğraf Servisi (İsteğe bağlıdır.)30 TL
Kosmos Vize Kısa Mesaj Servisi (İsteğe bağlıdır.)5 TL

Avrupa Birliği ya da İsviçre vatandaşı ile evli olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve 21 yaşını doldurmamış çocukları, eğitim amaçlı seyahat eden öğrenciler ve onlara eşlik eden öğretmenler, bilimsel araştırmalar yapmak amacıyla seyahat eden araştırmacılar, diplomatik ve hizmet pasaportları sahipleri ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından düzenlenen seminer, konferans, spor, kültür ve eğitim etkinliklerine katılan 25 yaş veya altı kuruluş temsilcileri Yunanistan vize harcından muaf tutulmaktadırlar.

Kosmos Yunanistan Vize Başvurusu VIP Hizmetleri Nedir?

Kosmos Yunanistan vize başvuru merkezi, başvuru sahibinin talebine bağlı olarak birtakım ek hizmetler sunmaktadır. Başvuru sahiplerinin vize başvuru harcına ek olarak ödeyecekleri 40 € karşılığında Kosmos Vize VIP hizmeti vermektedir. Kosmos Vize, VIP hizmet satın alan başvuru sahiplerinin biyometri ve başvuru işlemlerini ayrı bir salonda işleme almakta ve opsiyonel olarak kargo, fotokopi ve SMS ile bilgi hizmetlerini sunmaktadır. Kosmos Vize tarafından sunulan VIP hizmetinin İstanbul, İzmir Başkonsolosluğunun ve Ankara Yunanistan Büyükelçiliği işlem süreci veya kararı üzerinde etkisi bulunmamaktadır.

Kosmos Yunanistan Vize Takip ve Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kosmos Yunanistan vize başvurusu için alınan randevuya belirlenen gün ve saatte gidilerek başvurularını tamamlayan başvuru sahipleri, başvuru esnasında kendilerine verilen teslim fişinde belirtilen barkod numarası ile başvurularının hangi aşamada olduğunu https://www.kosmosvize.com/tr-tr/basvurutakip adresinden görebilmektedirler.

Kosmos Yunanistan Vize İşlemleri Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Kosmos Yunanistan vize başvurusu tamamlandıktan sonra 15 gün içerisinde değerlendirilmektedir. Yunanistan vize başvurusu için Yunanistan vize başvuru formu doldurarak Kosmos Vize’den randevu oluşturan kişiler, aldıkları randevuya belirlenen gün ve saatte giderek biyometri işlemlerini gerçekleştirmeleri ile başvuruları tamamlanmış olmaktadırlar. Yunanistan Konsolosluğu vize başvurularını normal şartlarda başvurunun tamamlanmasını takiben 15 gün içerisinde değerlendirmek ile birlikte başvuru evraklarında eksiklik olması ya da kurallara uygun olarak hazırlanmamış olması gibi durumlarda başvurunun değerlendirme süresi uzayabilmektedir.

Yunanistan Vizesi Aracı Firmalar Hangileridir?

Yunanistan vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş iki akredite vize başvuru merkezi bulunmakta olup; bunlar Kosmos Vize ve VFS Global’dir. Yunanistan vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş akredite vize başvuru merkezleri, sadece vize başvuruları ile biyometri bilgilerini almak için yetkilendirilmişlerdir. Yunanistan vize başvurularında onay yetkisi yalnızca Yunanistan Konsolosluğuna ait olup akredite vize başvuru merkezleri olan Kosmos Vize ve VFS Global, başvuruları değerlendirme yetkisine sahip değildir.

VFS Global Yunanistan vize başvurularının ve biyometri bilgilerinin alımı için Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’nde yetkilendirilmiştir. Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli haricindeki tüm illerde Yunanistan vize başvurularının ve biyometri bilgilerinin alımı için Kosmos Vize yetkilendirilmiştir.

İdata Üzerinden Yunanistan Vizesine Başvuru Yapılabilir Mi?

Hayır, iDATA üzerinden Yunanistan vizesine başvurulamaz. iDATA, Almanya ve İtalya vizesi için Türkiye’deki yetkilendirilmiş kuruluştur.

Kosmos Yunanistan Vize Başvuru Merkezi Adresleri Hangi İllerdedir?

Yunanistan vizesi başvurularının, yetkilendirilmiş akredite vize başvuru merkezi olan Kosmos Vize’nin başvuru merkezlerinin bulunduğu iller ve ilçeler aşağıda listelenmiştir.

 • İstanbul
 • Trabzon
 • Bursa
 • İzmir
 • Antalya
 • Ayvalık
 • Bodrum
 • Çeşme
 • Kuşadası
 • Marmaris
 • Ankara
 • Gaziantep

Kosmos Ankara Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Kosmos Vize, Ankara’da “Kavaklıdere, Şehit Ömer Haluk Sipahioğlu Sokak, No: 10, Ofis No: 19, Çankaya” adresinde bulunmaktadır.

Kosmos Vize’nin Ankara’daki başvuru merkezi hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ankara Kosmos Vize, hafta içi her gün açık olduğu 09:00 - 17:00 saatleri arasında vize başvurusunda bulunan kişilerden işlemleri sonuçlananların pasaport iadelerini yapmakla birlikte yeni vize başvurularını saat 16:00’a kadar kabul etmektedir.

Kosmos Vize’nin hafta içi her gün 08:00 - 17:00 saatleri arasında 0850 474 20 21 numaralı hatta hizmet veren çağrı merkezi bulunmaktadır. Ankara Kosmos Yunanistan vizesi telefonu 0850 474 20 21 şeklinde ve e posta adresi info@kosmosvize.com şeklindedir.

Kosmos İstanbul Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Yunanistan vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezi olan Kosmos Vize, İstanbul’da “Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 139, Harbiye, Şişli” adresinde hizmet vermektedir.

İstanbul Kosmos Vize, hafta içi her gün 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kosmos Vize’nin İstanbul’daki vize başvuru merkezinde pasaport teslimi hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Yunanistan vizesi İstanbul başvuruları saat 16:00’dan sonra kabul edilmediğinden yeni vize başvurularının hafta içi 08:00 - 16:00 saatleri arasında yapılması gerekmektedir.

İstanbul Kosmos Vize ile info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden ya da hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi üzerinden telefonla iletişime geçilmesi mümkündür.

Kosmos Antalya Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Kosmos Vize, Antalya’da “Etiler Mahallesi, 829. Sokak, A Plaza, 7. Kat, No: 3/53, Muratpaşa” adresindedir.

Kosmos Vize’nin Antalya’daki vize başvuru ofisi hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kosmos Vize’nin Antalya’daki vize başvuru merkezinden vize başvurusu yapan başvuru sahiplerinin hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında pasaportlarını teslim almaları mümkünüdür. Antalya Kosmos Vize’den yeni vize başvurusu yapacak vatandaşların vize başvuruları hafta içi her gün 09:00 - 16:00 saatleri arasında kabul edilmekte olup 16:00 sonrasında yeni başvuru alınmamaktadır.

Yunanistan, Doğu Ege ve Akdeniz’de bulunan adaları ziyaret edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 2012 yılından beri kolaylaştırılmış vize prosedürü kapsamında limanlarda 15 gün süreli vize vermektedir. Antalya’nın turistik bir ilçesi olan Kaş’tan sadece 7.8 km uzaklıktaki Meis kapıda vize uygulaması dahilindedir. Kosmos Vize’nin Antalya’daki vize başvuru ofisi, Meis Adası’nı ziyaret etmek için kolaylaştırılmış vizeden yararlanmak isteyen kişilerin başvurularını kabul etmektedir.

Antalya Kosmos Vize ile hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi üzerinden telefonla ya da info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçilmektedir.

Kosmos Bodrum Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Kosmos Vize’nin Bodrum’daki vize başvuru ofisi “Kumlubahçe Mahallesi, İskele Caddesi, No: 13” adresinde Bodrum Cruise Port’ta bulunmaktadır. Hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren Bodrum Kosmos Vize, mesai saatleri içerisinde her saatte pasaport iadesi yapmakla birlikte vize başvurularını saat 16:00’a kadar kabul etmektedir.

Kos adası vize işlemleri için Kosmos Vize’nin Bodrum’daki vize başvuru ofisine başvurulabilmektedir. İstanköy olarak da bilinen Kos Adası; Yunanistan’ın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için 2012 yılından beri kolaylaştırılmış vize prosedürü kapsamına alarak limanlarda 15 gün süreli vize verdiği Doğu Ege ve Akdeniz’de bulunan yedi adadan biridir.

Kosmos Vize’nin Bodrum’daki ofisi ile hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi üzerinden telefonla ya da info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden iletişim mümkündür.

Kosmos Çeşme Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Kosmos Vize, Çeşme’de “Musalla Mahallesi, 1091. Sokak, No: 3, Daire: 3” adresinde pazartesi ve salı 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çeşme Kosmos Vize, mesai saatleri içerisinde her saatte pasaport iadesi yapmakla birlikte vize başvurularını saat 16:00’a kadar kabul etmektedir.

Yunanistan’ın 2012 yılında kolaylaştırılmış vize prosedürü kapsamına alarak limanlarda 15 gün süreli vize verdiği yedi adadan biri olan Sakız adası vize işlemleri için Kosmos Vize’nin Çeşme’deki vize başvuru ofisi başvuru kabul etmektedir.

Çeşme Kosmos Vize ofisi ile hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi üzerinden telefonla ya da info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçilebilmektedir.

Kosmos Trabzon Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Kosmos Vize’nin Trabzon’daki vize başvuru merkezi “Kahramanmaraş Caddesi, Zorlu Grand Hotel, No: 9, Ortahisar” adresinde pazartesi ve çarşamba 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Trabzon Kosmos Vize, vize başvurularını mesai saatleri içerisinde saat 16:00’a kadar kabul etmekle birlikte mesai saatleri içerisinde her saatte pasaport iadesi yapmaktadır.

Trabzon Kosmos Vize ofisi ile 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile ya da info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurulabilmektedir.

Kosmos Bursa Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Yunanistan vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezi olan Kosmos Vize, Bursa’da “Çekirge Caddesi, No: 25/A, Osmangazi” adresinde, hafta içi her gün 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hafta içi her gün 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren Bursa Kosmos Vize, mesai saatleri içerisinde her saatte pasaport iadesi yapmakla birlikte vize başvurularını saat 16:00’a kadar kabul etmektedir.

Kosmos Vize’nin Bursa’daki ofisi ile 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile ya da info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurulması mümkündür.

Kosmos İzmir Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Kosmos Vize’nin başvuru merkezi İzmir’de “Akdeniz Caddesi, Akdeniz Mahallesi, Sadullah Hamit Birsel İş Merkezi, No: 14, Büro No: 69/A, Konak” adresinde bulunmaktadır. İzmir Kosmos Vize, hafta içi her gün 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İzmir Kosmos Vize, mesai saatleri içerisinde her saatte pasaport iadesi yapmakla birlikte vize başvurularını saat 08:00 - 16:00 arasında kabul etmektedir.

İzmir Kosmos Vize ile info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden ya da 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi üzerinden telefonla iletişim kurulabilmektedir.

Kosmos Ayvalık Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Kosmos Vize’nin Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesindeki vize başvuru merkezi “Fevzipaşa Mahallesi, Eski PTT Sokak, No: 10” adresinde salı ve perşembe günler 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayvalık Kosmos Vize’den mesai saatleri içerisinde her saatte pasaport iadesi alınabilmek ile birlikte yeni vize başvuruları saat 16:00’a kadar kabul edildiğinden vize başvurularının saat 09:00 - 16:00 arasında yapılması gerekmektedir.

Ayvalık Kosmos Vize ile info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden ya da hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi üzerinden telefonla iletişime geçilmesi mümkündür.

Kosmos Kuşadası Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Kosmos Vize, Kuşadası’nda “Camikebir Mahallesi, Mahmut Esat Bozkurt Caddesi, No: 18/6” adresinde hizmet vermektedir. Kuşadası Kosmos Vize, hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Kuşadası Kosmos Vize mesai saatleri içerisinde her saatte pasaport teslimi yapmakla birlikte yeni vize başvuruları saat 16:00’a kadar kabul etmektedir. Yunanistan vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezi olan Kosmos Vize’nin Kuşadası’ndaki vize başvuru merkezinden başvuru yapacak kişiler hafta içi 09:00 - 16:00 saatleri arasında kabul edilmektedir.

Kuşadası Kosmos Vize ile info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden ya da hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi üzerinden telefonla iletişime geçilebilmektedir.

Kosmos Gaziantep Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Gaziantep Kosmos Vize, “Mücahitler Mahallesi, GTB İş Merkezi, No: 70, Kat: 4, No: 46, Şehitkamil” adresinde hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta içi her gün 08:00 - 17:00 saatleri arasında açık olan Gaziantep Kosmos Vize, mesai saatleri içerisinde her saatte pasaport iadesi yapmakla birlikte vize başvurularını saat 16:00’a kadar kabul etmektedir.

Kosmos Vize’nin Gaziantep ofisi ile info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden ya da hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 474 20 21 numaralı çağrı merkezi üzerinden telefonla iletişime geçilmektedir.

Kosmos Marmaris Yunanistan Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

Marmaris Kosmos Vize, “Armutalan, 350. Sokak, No: 5” adresinde hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Marmaris Kosmos Vize, mesai saatleri içerisinde her saatte önceden vize başvurusunda bulunan kişilerden işlemleri sonuçlananların pasaport iadelerini yapmakla birlikte yeni vize başvurularını saat 16:00’a kadar kabul etmektedir.

Kosmos Vize’nin Marmaris’teki ofisi ile 0850 474 20 21 numaralı hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezi aracılığı ile ya da info@kosmosvize.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurulması mümkündür.

Paylaş: